Wpis z mikrobloga

@scruffy-duffy: Oj nie, nie, precyzyjna ręka to nie jestem ja. Dlatego głównie maluję w digitalu, bo mogę klikać ctrl+z. Ręce mi lekko drżą (to u nas rodzinne) przez co nie ma mowy o precyzji z każdym ruchem. Dlatego taśmy. :) Swoją drogą frogtape, polecam.
frogtape


@Nikas: czytasz mi w myślach, chciałam przy okazji pytać jakiej taśmy używasz :)

jeszcze jedno techniczne pytanie (męczę tak bo sama walczę z akrylami, a nie jestem zadowolona z efektów ;)) samodzielnie mieszałeś barwy? oprócz naprawdę fajnego doboru są świetne same w sobie.
@helga-von-klusken: o proszę, nie wiedziałem o tym! dzięki :) wypróbuję przy następnej pracy :)
@scruffy-duffy: jestem na początku drogi jeśli chodzi o malowanie klasyczne, mieszanie kolorów na razie zostawiam. Kupuję farby w hobbycrafcie (mieszkam w UK) i jest tutaj fajny wybór. Dobór kolorów akurat to już coś wyrobionego przez lata malowania. :)
@Nikas z całym szacunkiem ale jak chcesz malować to maluj łapką, bo robienie szablonu ma mały związek z malowaniem. Nie krytykuje wartości artystycznej, każdy w życiu robi co chce i jak chce i osiąga rezultat jaki mu się podoba, ale odmalowywanie szablonu to jakoś tak bez duszy jest i już chyba lepiej pozostać przy princie.