Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Zaciekawiłem się dziś pewnym zjawiskiem które musiałem sprawdzić. Przeglądając przeróżne fora chciałem sprawdzić jakie są reakcje na prawiczka 20+ i zauważyłem typową dla #normictwo i #rozowypasek sprzeczność.

Użytkownicy uważali bowiem iż nie jest to nic złego w byciu prawiczkiem jednocześnie głosząc by lepiej się nie przyznawać #rozowypasek do prawictwa gdyż może to źle odebrać i się zniechęcić (wiadomo że kobiety są totalnie niewyrozumiałe w tej kwestii i chcą natychmiast wyśmienitego bolcowanka)

To w końcu jestem trendowaty z powodu prawictwa czy nie?
Proszę o jednogłośną opinie od #normictwo i #rozowypasek

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #redpill #blackpill #seks #logikarozowychpaskow
  • 12
  • Odpowiedz
@ArafSlow: Kobiety lubią to co mają inne kobiety - to istoty mocno społeczne. Jest to podejście na zasadzie - "żadna cię nie chciała, to ja też cię nie chce". To jest ponad nie, one nawet nie do końca są tego świadome.
Czy się przyznasz czy nie to i tak wyjdzie, pytanie na jaką trafisz i jak to potraktuje, ale jak powiesz przed momentem rozbierania jej to nie licz na to,
  • Odpowiedz
@ArafSlow "nie jest to nic złego, ale lepiej się nie przyznawać, bo może to źle odebrać i zniechęcić" - czego tu nie rozumiesz?
Do wielu rzeczy lepiej się nie przyznawać na pierwszej randce - do popierania partii X, bo polityka to słaby temat na zapoznawczym spotkaniu, do odwalania glupot po pijaku, do jakichś skrajnych poglądów. Do wielu rzeczy. I nie chodzi tu o nie bycie sobą, a o jakieś granice przyzwoitości
  • Odpowiedz
„Wiadomo, ze kobiety sa totalnie niewyrozumiale w tej kwestii i chca natychmiast wysmienitego bolcowanka” serio to tak dziala, taka jest powszechna opinia i faktycznie w wiekszosci laski tak do tego podchodza, tak z Waszego doswiadczenia?
Pytam, nie hejtuje za wypowiedz!
W sensie... okej, jesli dziewczyna szuka relacji czysto seksualnej to fakt, raczej bedzie szukala doswiadczonego faceta. Ale jesli sytuacja rozwija sie od znajomosci i jest szansa, ze bedzie cos z tego wiecej
  • Odpowiedz
@ArafSlow: nikogo nie obchodzi to dopóki nie przekroczysz jakiegoś magicznego wieku nwm 30 lat to wtedy będzie to co najmniej dziwne, tylko nie ze względu że "hahaha prawiczek 30 lat" tylko że coś z twoją głową jest nie tak że może jakimś psycholem jesteś i będzie to jednocześnie dziwne i straszne zarazem
  • Odpowiedz