Wpis z mikrobloga

no nie wiem, w tablicy rejestracyjnej? ¯_(ツ)_/¯


@Rst00:
Jak widać, ani czujniki ani kamera nie pomogła. Czekaj, a może nie były sprawne/włączone?

Tu jakaś grubsza afera, bo nie dość, że wóz wskoczył na krawężnik to jeszcze ten zmolestowany słupek.
No i jeszcze rejestracja CB- to bardzo dużo tłumaczy ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanKracy582: no może nie były włączone czy sprawne tylko że normalny kierowca chociaż wyjdzie i się upewnić czy może dalej cofać skoro coś jest niesprawne. No chyba że komuś się noga że sprzęgła zerwała i wystrzelił do tyłu jak rakieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no może nie były włączone czy sprawne tylko że normalny kierowca chociaż wyjdzie i się upewnić czy może dalej cofać skoro coś jest niesprawne


@Rst00:
Na szczęscie pan, panie bordo, jest absolutnie doskonały, bez najmniejszej skazy i wszystko robi perfekcyjnie ¯\_(ツ)_/¯
@PanKracy582: a gdzieś tak powiedziałem? Jak każdy ja też popełniam błędy ale staram się to minimalizować. Jak nie miałem w aucie czujników to po prostu wychodziłem nawet dwa razy żeby sprawdzić czy jeszcze mam miejsce i żeby czegoś nie uszkodzić. No i drugi raz wypominasz mi bordo jakby to miało jakiekolwiek znaczenie xD Na tym portalu wystarczy wrzucić raz na 3 miesiące znalezisko i jesteś borde, faktycznie wysiłek xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: zderzak jest plastikowy więc ciężko żeby wgniecenie było. No i słupek jeszcze rano na pewno taki nie był więc jednak oceniam że to Opel jest sprawcą zamieszania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0: ten słupek był już wcześniej trochę naruszony i odchylony o jakieś 5-10 stopni. Opel najwidoczniej go tylko dopchnał jeszcze dalej. No i ten słupek też nie wygląda na zbyt dobrze zakotwiony.