Wpis z mikrobloga

@Tytanowy_Lucjan jak z tańszych, to jest taka knajpa koło księżnicy (jakbyś w dół na dworzec szedł od księżnicy) nie pamiętam jak się nazywa, ale jest namiocik dość duży z lawkami, w środku trochę mniej miejsca, ale nie ma tam tłumu. Za jakieś 15 zł zestaw danie i zupa piwo jakoś 6 zeta.

Jak lepsze klimaty to nowy browar albo słody. W slodach jest większy wybór piw i potraw i więcej miejsca, można
Jak lepsze klimaty to nowy browar albo słody. W slodach jest większy wybór piw i potraw i więcej miejsca, można zrobić rezerwację. Nowy browar bardziej kameralme miejsce.

Ceny raczej podobne.


@meshack: @Tytanowy_Lucjan: bynajmniej. W Słodach dużo drożej, ale jedzenie bardzo dobre.

Na pewno nie polecam Ceglanej. Dawałem temu lokalowi już tyle razy szansę, ale oni wciąż nie ogarniają z obsługą. Szkoda bo sam lokal przyjemny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Krupier:
A już myślałam, że tylko ja mam pecha z obsługą w Ceglanej. A jednak chyba nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie, nie jestem upierdliwą klientką z wymaganiami pod niebo. Wręcz przeciwnie, bo sama wiele lat pracowałam w obsłudze klienta i wiem, jakim wrzodem na dupie potrafią oni być, dlatego zazwyczaj jestem wyrozumiała i spokojna.
Ale, ale - reasumując: obsługa w Ceglanej to porażka. Unikam tej
@yo123: weź przestań, ja również wiem jak to jest pracować z klientem (nigdy więcej kurła, ludzie to idioci) i jestem wyrozumiały i zawsze, ale to zawsze miły i uprzejmy.

Ale kurde, idziemy do Ceglanej, siadamy przy stoliku, który znajduje się metr od baru, dostajemy menu. Mija 5 minut, 10, 15. Po ponad 20 nikt nie podszedł więc stwierdziłem, że zawijamy manatki.

I nagle co? Och, och, zobaczyli, bo ktoś wychodzi, a
@yo123: Z ceglaną jest tak, że jak się trafi dobry kelner to jest to genialne miejsce. Ale często jest tak jak piszesz. Kumpel kiedyś tam pracował przez 3 tygodnie na kuchni, powiedział (podobno jak większość obsługi po tym czasie), że on nie ma nerwów się użerać za psie pieniądze z wiecznymi problemami ze strony menadżerów i właścicieli. Ile w tym prawdy nie wiem, ale patrząc na rotację obsługi coś w tym