Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam strasznie niskie poczucie własnej wartości. Do tego stopnia wjeżdża mi to na głowę, że uważam, że nie zasługuje na faceta, z którym obecnie pisze i nie umiem zrobić kroku w przód. Zawsze mam w głowie, że zostawi mnie dla lepszej ( bywało i tak). Nie jestem jakaś brzydka - 6/10 w porywach do 7, ale zawsze muszę w przyrównywać się do innych, np, do jego koleżanek i na ich tle wypadam słabo :(

Dziewczyny jak sobie z tym poradzić? Miałyście tak?

#logikarozowychaskow #rozowepaski #rozowypasek #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 21
  • Odpowiedz
A ma niskie poczucie wartości...


@Ponczo88: Raczej pozwala Ci wierzyć, że tak jest

w tym tu wpisie atencjuszka skamle o atencje, hehe, jestem taka brzydka i fuj, dajcie mi z 5


@PanKracy582: z anonimowych to trochę lipa xD
  • Odpowiedz
@Ponczo88: po pierwsze ta skala punktowa jest o kant dupy do rozbicia, bo dla ciebie 9, to dla mnie moze byc 6. deal with it.
po drugie skoro ktos ocenia swoj wyglad na 7/10, a nastepnie mowi, ze ma niskie poczucie wlasnej wartosci, to cos tu kurde stoi ze soba w sprzecznosci i sie nie zgadza. 2/10 to niskie poczucie wlasnej wartosci.
  • Odpowiedz
@atteint: aaa czyli dziewczyna nie może mieć niskiego poczucia wartości nawet jak np adoratorów ma w brut? To ze ona wie ze nie jest brzydka nie musi oznaczać ze nie czuje sie za mało atrakcyjna... nawet 10/10 modelka może mieć problem z poczuciem własnej wartości
  • Odpowiedz
To ze ona wie ze nie jest brzydka nie musi oznaczać ze nie czuje sie za mało atrakcyjna


@Ponczo88: za malo? w sensie, ze gdyby dawala sobie 9/10 to byloby wtedy spoko? bez zlosliwosci pytam, po prostu nie kumam tego toku myslenia.

nawet 10/10 modelka może mieć problem z poczuciem własnej wartości


na punkcie wlasnej inteligencji, lub czegos podobnego - tak, ale nie wygladu.
  • Odpowiedz
@atteint: jak Ty płytko widzisz swiat...

Na prawdę nie jesteś w stanie pojąć tego? Poczytaj o depresji i zaburzeniach tego typu a zobaczysz ze to nie jest takie czarno białe...
prosty przykład, wokalista linkin park, z depresja zmagał sie lata az sie powiesił... miał zone, kase, dobre życie, dzieci i co? Czy to sprawiało ze był cały czas szczęśliwy?

Laska 10/10 może widzieć ze jest mocna 10, podoba sie facetom ale
  • Odpowiedz
@Ponczo88: lel co za bzdury. to ze ktos sie wiuchnal mimo, ze mial kase, slawe i cipki nijak sie ma do tego jakie mial poczucie wlasnej wartosci. szczescie, to nie to samo co wysokie mniemanie o sobie.
laska 10/10 z twojego przykladu ma #!$%@? na to, ze jakis typ ja olal, bo jest masa innych jemu podobnych. co najwyzej bedzie miala gorszy humor przez kilka dni.
  • Odpowiedz