Wpis z mikrobloga

Kupiłam kompa dla kuzyna na #allegro, zamówiłam w niedzielę i zależało mi na tym, żeby doszedł max w środę, po czym sprzedawca mi napisał w poniedziałek późnym popołudniem, że niestety realizacja mojego zamówienia nie jest możliwa, ponieważ nie mają komputera na stanie i zaprasza na inne swoje aukcje. Z ciekawości zerkam, w oczekiwaniu, że znajdę coś podobnego, a tu dokładnie ten sam komp wystawiony za 2 stówy więcej xD #!$%@?łe, nie jestem Januszem, żeby oczekiwać, żeby mi ktoś sprzedał produkt, gdzie ktoś się jebnął z ceną, ale mydlenie mi oczu, że już nie ma go na stanie, a nienapisanie mi szczerze jak było, to trochę słabo. Allegro gówno, bo założę się, że jak wystawię negatyw, to sama też go dostanę bezpodstawnie i w sumie nic nie mogę zrobić w takiej sytuacji xD
  • 19
@Reevder: no wiadomka, zdaję sobie z tego sprawę, ale z drugiej strony trochę presja, bo kuzynka (nigdy nie wiem jak mówić na dziecko kuzynki, dlatego po prostu mówię "kuzyn" xD) niepotrzebnie powiedziała dziecku, że będzie miał komputer, a jest lekko chory, więc ciężej takiemu dziecku przepowiedzieć, że trzeba ze spokojem poszukać i poczekać na lepsze oferty. Na gry, w które może pograć nie trzeba jakiegoś super kompa.
@nazgulek: to ze dziecka nie ma wygórowanych wymagań to nie znaczy, że masz mu kupować m.in. zasilacz, który po roku usmaży wszystkie gówno podzespoły

Lepiej sprawdź np taki techlipton gdzie masz gotowe zestawy za które zapłacisz jak nie tyle samo to nawet mniej jak za gówno zestawy z alledrogo

Ps 1050 bez to tak naprawdę nadaje się do gier z przed 5 jak nie więcej lat

Już lepiej kupić mu ps4