Wpis z mikrobloga

uwaga, mam istotne pytanie. otóż czy pierwszym historycznym spermiarzem nie był św. józef, a pierwszą p0lką nie była matka boska?
w sensie no poszła w tango z jakimś typem, urodziła jasnej karnacji dziecko w rejonie dzisiejszej palestyny (?), a józef nic XDDDD ta mu mówi to dziecko od boga jest, widziałam aniołów i mi tak powiedzieli, a ten betaorbiter, cuck w to wierzy i mówi no tak, tak, boskie dziecko.
jak wielkim trzeba być spermiarzem, żeby uwierzyć w taką historyjkę? i jak wielką p0lką trzeba być żeby wciskać takie kłamstwo to przecież tak, jakby moja dziewczyna urodziła czarne dziecko NO NIE DA SIĘ NIE POKAPOWAĆ XDDDDDDD
gdyby wyciekły jej skriny z grupy bez tabu to pewnie też by tak nagadała józkowi, że #!$%@? jakąś krucjate by #!$%@?ł czy coś
#p0lka #heheszki #przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
otóż czy pierwszym historycznym spermiarzem nie był św. józef


@panautobus166: Józef był chadem, jego syn był Bogiem typie, no i chciał na początku zostawić Marię bo myślał, że się puściła, dopiero anioł mu uświadomił, że luźno mordo będziesz miał syna kozaka
  • Odpowiedz
@panautobus166: No na przykład stąd, że jeśli później jego synalek nie zmartwychwstał, to mamy wielki problem z połączeniem faktów typu pusty grób i ubranie tego w jakieś sensowne wyjaśnienie, teoria omdlenia, brata bliźniaka, oszustwa, halucynacji i inne pomniejsze nie mają po prostu żadnego sensu. Możemy tą dyskusję pociągnąć jeśli chcesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@regal20: jak? musieliby pokonać strażników, co jest nierealne, no i nie mieli motywacji, dla nich jak umarł to nic już nie oczekiwali zbytnio, chowali się i bali o swoje życie, a więc znowu próba wykradania ciała jest bez sensu bo praktycznie pewna śmierć, przed którą tak uciekali.
  • Odpowiedz