Wpis z mikrobloga

1. 15:36: pojawiamy się pod MSWiA z zamiarem złożenia autodonosu na obrazę uczuć religijnych (jak rozumiem liderów Konfederacji, bo żalą się na twitterze, że ich roli w tej zajebistej akcji z zatrzymaniem Podleśnej Brudziński publicznie nie pochwalił).
2. 15:37: Wyciągamy tęczową Maryję jak na zdjęciu.
3. 15:38: Biuro podawcze MSWIA (czynne do 16:00) w panice zamyka się na klucz, strażnik podbiega do furtki i też ją zamyka. Zabłąkany pracownik MSWiA musi iść do innego wejścia.
4. ok 16:00-16:30: wszyscy zostajemy spisani za obrazę uczuć religijnych bliżej niezidentyfikowanej osoby (jako że wątpię, by pani Godek była obecna na Rakowieckiej). Dosyć to niespójne z punktem 3, ale właściwie czemu ma być spójne?

Jutro powtórka.

Będę informować o dalszym rozwoju sytuacji.

#polityka #teczanieobraza #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkonfederacji #obywatelerp
Pobierz Andreth - 1. 15:36: pojawiamy się pod MSWiA z zamiarem złożenia autodonosu na obrazę ...
źródło: comment_cEDcsHJhiFu6NJ5bgGB4FJnrYyUJOsnb.jpg
  • 7
. ok 16:00-16:30: wszyscy zostajemy spisani za obrazę uczuć religijnych bliżej niezidentyfikowanej osoby


@Andreth: jakby się osoby nie dało zidentyfikować, to informuję, że obraziliście uczucia religijne m. in. moje.
Swoje dane osobowe chętnie udostępnię odpowiednim organom.
Swoje dane osobowe chętnie udostępnię odpowiednim organom.


@krzychol66: No to już szybciutko, bo ja czekam na te dane od czasu, kiedy zapowiedziałeś że mnie pozwiesz.

1. 15:36: pojawiamy się pod MSWiA z zamiarem złożenia autodonosu na obrazę uczuć religijnych (jak rozumiem liderów Konfederacji, bo żalą się na twitterze, że ich roli w tej zajebistej akcji z zatrzymaniem Podleśnej Brudziński publicznie nie pochwalił).


@Andreth: Protip: takie akcje raczej w prokuraturze (regionalnej