Wpis z mikrobloga

Spałem sobie wczoraj u przyjaciółki, a że mam problemy z zasypianiem to wziąłem sobie w nocy jej telefon i poprzeglądałem tindera. W sumie nie dziwie się, że tyle typów narzeka, że nie ma par jak mają tak #!$%@? zdjęcia. Jakieś #!$%@? rozmyte, #!$%@? rozdzielczość, zdjęcia z ładniejszymi kolegami (xD) albo zdjęcia z tak niekorzystnych perspektyw, typu zdjęcie od dołu gdzie uwydatnia się drugi podbródek.
Jak wy chcecie ruchać tinderówy z takimi #!$%@? zdjęciami, przecież tak to nie dostaniesz par, a nawet jak wyglądasz na żywo lepiej niż na zdjęciach to potrzebujesz najpierw się zmatchować, a potem ustawić, żeby pokazać się na żywo.

Also z tego co patrzyłem na te top wybory to wcale nie są jacyś modele, większość typów tam jako główne zdjęcie ma fotkę w lustrze z zasłoniętą prawie całą mordą oprócz żuchwy, a głowę mają przekręconą, a w takim kącie praktycznie każdemu ładnie uwydatnia się żuchwa, chyba że ̶w̶a̶ż̶y̶s̶z̶ ̶t̶y̶l̶e̶ ̶c̶o̶ ̶m̶ó̶j̶ ̶w̶u̶j̶a̶s̶z̶e̶k̶ ̶p̶o̶ ̶g̶r̶i̶l̶l̶o̶w̶a̶n̶i̶u̶ ̶w̶ ̶m̶a̶j̶ó̶w̶k̶ę̶ masz sporo nadwagi. Często na następnych fotkach już nie mają takich dobrych szczen jak się wydawało na tej fotce z wygiętym ryjem, ale to już mniej ważne, bo laska zobaczyła jedną fotkę z fajną szczęką i to już starczy.
Nawet jak nie masz dobrej szczeki i nie jesteś otyły to zrobienie takiej fotki jest lepszym pomysłem niż zdjęcie z garażu gdzie w tle twój ojciec naprawia rower w samych majtach, bo w takim wygięciu szyi praktycznie każdy ma widoczną żuchwę, a to się liczy.
Jak masz jakąś przyjaciółkę/koleżankę, z którą możesz pogadać to zapytaj ją jak robi sobie fotki, gwarantuje ci, że te suki znają się na tym lepiej niż Hawking na fizyce, zresztą to widać po tym jak wiele lasek na zdjęciach wygląda super, a na żywo już jest trochę gorzej. Jak nie masz kogo się spytać to na internecie jest w cholerę "poradników" jak zrobić fajne fotki na tindera.
Jeśli jesteś/uważasz się za przeciętnego to z odrobiną wysiłku nie ma szans, żebyś na tinderze nie poruchał, albo chociaż się z kimś nie spotkał, bo żeby zaliczyć trzeba też coś prezentować innego niż fobia społeczna, chociaż to można zanegować xD bo jest tam sporo serio napalonych lasek, ale to już inny temat.

Serio, na tinderze, żeby mieć ruchanie wcale nie musisz być bardzo ładny, musisz po prostu umieć się sprzedać i nie wyglądać jakby twoja matka zrobiła cię z własnym ojcem. Chyba, że wyglądasz jak Ryan Gosling to możesz wrzucić fotę jak golisz łoniaki, a i tak poruchasz co zechcesz. Ja sam jestem imo przeciętny, taki normalny, nie mam linii szczeki jak Patryk Grudowicz, na żywo nigdy żadna laska nie rzuciła się na mnie na ulicy, a jak miałem jeszcze tindera to miałem kilkaset par, co się pobawiłem to moje, da się, nawet będąc przeciętnym.
A i tak, wzrost pociąga dziewczyny, ale jedno nocne przygody to nie wiązanie się do końca życia, więc to według mnie gra tutaj mniejszą rolę.
tl;dl o ruchanie na tinderze nie jest ciężko, jeśli poświęcisz chwilę, żeby zrobić lepsze zdjęcie niż rodzinne kupowanie odkurzacza w tesco

Pobierz X.....7 - Spałem sobie wczoraj u przyjaciółki, a że mam problemy z zasypianiem to wzi...
źródło: comment_0xcnUVqKhq3TGj2fAH8J8MQzRelYm4Il.jpg
  • 13
@goodidea chodzi mi o takiego gościa co na niego patrzysz i ani to jakoś brzydki, ani jakoś bardzo ładny, tak o xD zarsz poszukam jakichś zdjęć

@dleifteh tak o zaobserwowałem po kumplach, którzy też się ustawiają na ons przez tindery
@dleifteh co? Nie napisałem tak przecież. Wiem tylko, że dziewczyny lubią wysokich chłopaków, pytałem się każdej dziewczyny z którą miałem jakąś bliższa relacje i praktycznie każdą odpowiedziała mi, że faktycznie patrzą na wzrost i to jest ważne, ale to nie znaczy, że jak masz 190 to każda ci rozłoży nogi xd