Wpis z mikrobloga

Jeden z kościołów w Waszyngtonie. W Polsce nie do pomyślenia nie? No nic dziwnego, nie ma nawet jak porównać USA do zacofanego ciemnogrodu, w którym rządzi banda starych facetów w sutannach gwałcących małe dzieci przy aplauzie władzy i debilnego społeczeństwa ¯\_(ツ)_/¯
#bekazkatoli #bekazpisu #dobrazmiana #tvpis
szymeg7 - Jeden z kościołów w Waszyngtonie. W Polsce nie do pomyślenia nie? No nic dz...

źródło: comment_PWWHB5odFDpf84ursin1G5nhIkqFLBBo.jpg

Pobierz
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zly_wuj: my nie musimy się stosować do wj 22:19, nikt mi nie nakazuje kamieniować kobiet które nie są dziewicami w dniu ślubu, nie muszę zabijać dzieci wrogów już nie mówiąc o kamieniowaniu niegrzecznych dzieci.
18 4 Jeśli ktoś będzie miał syna nieposłusznego i krnąbrnego, nie słuchającego upomnień ojca ani matki, tak że nawet po upomnieniach jest im nieposłuszny, 19 ojciec i matka pochwycą go, zaprowadzą do bramy, do starszych miasta,
  • Odpowiedz
@budus2: i jak ja według Ciebie mam to niby sprawdzić? .Niech cię świnia powącha za taki dowód Dawej mi tu zaraz cytata z pisma świętego, katechizmu KRK, ze mnie lub przepraszaj albo nie mamy o czym gadać bo widać żeś człowiek niehonorowy co za własne słowa nie może. Co jest ciekawe same w sobie bo w dawnych kodeksach honorowych homoseksualistów uznawano za pozbawionych zdolnośći honorowych.

PS. Spowiedź to ma szereg
  • Odpowiedz