Wpis z mikrobloga

Jeden z kościołów w Waszyngtonie. W Polsce nie do pomyślenia nie? No nic dziwnego, nie ma nawet jak porównać USA do zacofanego ciemnogrodu, w którym rządzi banda starych facetów w sutannach gwałcących małe dzieci przy aplauzie władzy i debilnego społeczeństwa ¯\_(ツ)_/¯
#bekazkatoli #bekazpisu #dobrazmiana #tvpis
Pobierz szymeg7 - Jeden z kościołów w Waszyngtonie. W Polsce nie do pomyślenia nie? No nic dz...
źródło: comment_PWWHB5odFDpf84ursin1G5nhIkqFLBBo.jpg
  • 106
Ad.1 Rozpusta ma inne znaczenie, zapraszam do słownika


@zly_wuj: https://pl.wiktionary.org/wiki/rozpusta - 1.2 mowi co innego. O znaczeniu z punktu 1.1 mowi rozwiazlosc, wiec uznalem ze nie ma sensu zeby sie powtarzalo. Ale fakt, masz racje, popelnilem blad szukajac w biblii sensu.

Ad.2 Nikt się nie modli do pomników papieży.


@zly_wuj: Znam co najmniej jedna parafie ktora przeczy tezie zaden

Ad.3 Procesja to lecie ze 2-3 razy w roku i tyle
@kamyczeq: No troszkę mnie nudzi ta dyskusja i przyznam, że troszkę zgubiłem wątek.xD No i lecą już gadki w stylu: że gdzieś tam ktoś się modli do pomnika papieża, że duża część kleru to pijacy. Takie tam obiegowe opinie. Z tym się nie dyskutować. Poza tym zostałem tu nazwany debilem i tępym.

Zresztą odeszliśmy od pierwotnego tematu a mi się nie chce o niedzielach handlowych.

@budus2: no podaj gdzie oficjalnie
@budus2: To jest nie przymierzając jak byś zrównał kłamstwo z gwałtem. Związek jest fałszywy z wielu powodów:
1) to że ktoś ma przebaczone nie znaczy, że ma uniknąć kary
2) to że ktoś np zabił może mieć różne okoliczności:
3) potępiany jest nie homoseksualista a czyn homoseksualny.
4) można się powstrzymywać od czynów homoseksualnych (tak jak hetero muszą powstrzymywać się od swoich pokus)
5) to że ktoś ładnie przeprosi nie znaczy