Wpis z mikrobloga

Się teraz śmieje z ludzi którzy twierdzili że w tym odcinku albo którymkolwiek wyjaśnią czemu wózkowy Stark się bawił krukami, czy dlaczego taki izi win był z lodowym soplem lodu. A tu taki #!$%@?, nic nie dostajecie poza ogniskami xD
A tak już na temat odcinka to powiem jednak że miał kilka scen ok. Nie było za dużo akcji, ale ta scena jak robaczek nie mógł nic zrobić czy przemówienie Jaimiego było fajnie zrobione jak na ludzi którzy zrobili #!$%@?ą Aryje ninję łotrzyka aka #!$%@? wszystkich Stark.
Ale co z tego skoro #!$%@? wiele innych scen. Zabicie smoka w przestworzach by miało sens gdyby zabił oba smoki, a tak to co? Jednego zabił trzema strzałami, a następny WIĘKSZY ani jednym nie dostał? No #!$%@?, głupie to. Nawet jeśli uzasadnimy to tym że mieli czas w niego wycelować. NO ALE PO CO CELOWAĆ W MNIEJSZEGO SMOKA SKORO NA DRUGIM SIEDZI DANKA jezu, aż mi się przypomniała ta scena z NK kiedy danka siedziała z całą ekipą na smoku NA ZIEMI, a ten zjeb rzucił włócznią w małego smoka który latał, zamiast tego co siedzi i ma wszystkich wrogów na sobie. BOŻE, koszmary wracająąąą
Tyrion dostał belką przez łeb i #!$%@?, i wypłynął na brzeg. PO CO TO POKAZYWALI, co oni mają z tymi #!$%@? przejściami. Równie dobrze mógłby wypłynąć bez uderzenia, byłoby normalniej.
To o Salsie nawet nie wspomnę, 5 minut wystarczyło by złamała przysięgę, chociaż ona zawsze nienormalna była od czasu tego gwałtu ją zrobili normalnie jako demon queen tylko że nie umiejącą zabijać.
Wejście tego kusznika o którym zdążyłem zapomnieć to też z dupy. Typu: "NO ELO, no gdzie jesteś??! ? ! W Winderbell xD Idę sobie po blondasów, a nie jednak nie, robimy pakt rindetrop mołotow? Jak nie zginiecie to dostane coś, okokokokok? OK? no to ok. Bajo" A teraz dajcie mój czek.

Szkoda tylko że wiadomo że Arya zabije Cersei (może zginie przy okazji, mam nadzieje), a Ogar zabije Górę (albo siebie nawzajem, a szkoda). Więc zero zaskoczenia, bo #!$%@?ą o tym cały czas.
Wiadomo że Danka oszalała i zabije ją Snow (już nie Snowkowy), a jego pewnie zabije coś jeszcze, i będzie pusty tron. I wtedy będzie takie :O KTO ZASIĄDZIE NA TRONIE, a tu #!$%@? nikt nie zasiądzie IKS DE. I będzie takie MAMY WAS CHUYE NIKT NIE WYGROOOŁ HUHUHU

O kubku z kawą nie wspomnę, bo #!$%@? brak słów.

(reupload skorygowany)

#got
  • 2