Wpis z mikrobloga

Mam pytanie.. zarejestrowalem sie do elektronicznej kolejki paszportowej w #legnica bo chcialem siostre zapisac, no i tu ostra patologia, bo na jaka date bym nie kliknal, to nie ma podanych godzin, czy to w Legnicy, Walbrzychu, Wroclawiu - WTF?
Ostatnio ja tam zawiozlem i o 10 nie bylo juz miejsc :D Wiec postanowilem zarejestrowac, a tu dalej dupsko..

Wiecie moze, o co chodzi?

Wg. instrukcji na dole strony

"Proszę wybrać usługę i dokonać rezerwacji wizyty w dostępnych terminach, a następnie pobrać potwierdzenie rezerwacji. Terminy, w których można umawiać wizyty, zaznaczone są ciemnym kolorem. Daty zaznaczone na biało nie są dostępne. Po wybraniu terminu, wyświetlają się dostępne godziny, kiedy można umówić wizytę.Jeśli nie wyświetla się żadna godzina, oznacza to, że limit miejsc na dany dzień został wyczerpany i należy wybrać inną datę."

Wszystko ok, ale w zadnym z dostepnych miast i zadnych dostepnych spraw nie mozna sie zapisac, bo nie ma godzin.

#paszport #usa #wakacje
  • 5
@dziend0bry: Jeśli potrzebuje pilnie to najlepsza opcja na ten moment to moim zdaniem w wypadku Wrocławia to ustawienie się przed urzędem w kolejce o 6 rano - łapiemy się na początek kolejki - mamy godzinę stania. O 7:00 otwierają wrota i można pobrać numerek, trafiamy wtedy na początek puli. Później można wyskoczyć gdzieś na śniadanie i wrócić o 9:00 bo wtedy startuje przyjmowanie wniosków i nie powinno to trwać długo (max
@seyan: generalnie to jest jakaś masakra, 3 lata temu robiłem paszport w Urzędzie Dzielnicy Bemowo to od wejścia do wyjścia minęło może z 30 minut, zero dzikich tłumów, kolejek, elektronicznych rezerwacji.

Katastrofa

A ta strona niestety dalej nie działa tj. daty się podświetlają ale bez godzin.