Wpis z mikrobloga

@nie_dziekuj: ale taguj ze masz urojenia.
W sumie to bardzo śmieszne, żeby sobie coś uroić, a potem się z tego samemu śmiać. To wyższy poziom choroby psychicznej chyba.
Szczerze współczuje. Spróbuj to leczyć. I nie pisz już do mnie więcej.
  • Odpowiedz
@nie_dziekuj: > Bog nikogo nie zabil.

Nie lubie gdy ktoś kłamie. Albo nie doczytałeś ulubionej książki?

Kiedy zaś Pan widział, że wielka jest niegodziwość ludzi na ziemi i że usposobienie ich jest wciąż złe, 6 żałował, że stworzył ludzi na ziemi, i zasmucił się3. 7 Wreszcie Pan rzekł: «Zgładzę ludzi, których stworzyłem, z powierzchni ziemi: ludzi, bydło, zwierzęta pełzające i ptaki powietrzne, bo żal mi, że ich stworzyłem».


Mówisz też
  • Odpowiedz
Nie lubie gdy ktoś kłamie. Albo nie doczytałeś ulubionej książki?


@kukimane: to bylo w dwojeczce. Przeczytaj Biblie III.

Mówisz też o wolnej woli. Czy ci ludzie mieli wolną wolę? Mogli się nie utopić? Robili ze swoją wolną wolą co chcieli i zostali ukarani śmiercią męczeńską. Umarli z głodu dryfując, albo jak mieli farta to się utopili. Możesz powiedzieć, że sobie zasłużyli, ale co zrobiły "bydło, zwierzęta pełzające i ptaki powietrzne"?
  • Odpowiedz
@nie_dziekuj: Ja ja widze twój tok rozumowania:
1. Bóg planuje zabić wszystkie stworzenia na planecie, mówi to dosłownie, planuje ich zgładzić

Postanowiłem położyć kres istnieniu wszystkich ludzi, bo ziemia jest pełna wykroczeń przeciw mnie; zatem zniszczę ich wraz z ziemią.

Ja zaś sprowadzę na ziemię potop6, aby zniszczyć wszelką istotę pod niebem, w której jest tchnienie życia; wszystko, co istnieje na ziemi, wyginie,

2. Bóg
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Pamiętam jak u mnie w liceum jedna z humanistycznych klas pojechała do Częstochowy przed maturą. Ktoś z tej klasy nie zdał, a w mojej nikt nie jechał i każdy zdał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz