Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@korkorek: pisząc o tym czy praca to pasja czy obowiązek nawiązałem do biografi ronaldo, napisałem że lubi grać w piłkę i to jego pasja i biografii steva jobs'a że zdobył sukces tym co kocha. Oczywiście tych książek nie czytałem. Wszystko przejdzie aby tylko napisać wymaganą liczbę słów
@Ecul: co innego powołać się na książkę z poza lektur, a co innego na film/bajkę. To chyba nawet nie kwalifikuje się na tekst kultury xdddd
@gubi48: zarobki w dużej mierze zależą od wykształcenia. Oczywiście wykształcenie nie jest jedyną drogą do wysokich zarobków. Ale jeśli nie masz znajomości, pieniędzy na inwestycje lub rewelacyjnego pomyslu to zdobycie sensownej pracy bez wykształcenia jest bliskie niemożliwości. Przejrzyj sobie wymagania w ofertach pracy. Nie oszukujmy się - w dzisiejszych czasach, to poza nielicznymi wyjątkami, bez wykształcenia są tylko nieporadne głąby.
Pomijając już tak oczywisty fakt, że studia to nie tylko papier
@gubi48: przejrzyj jakiekolwiek ogłoszenie o sensowną pracę i sprawdź wymagania.
Koledzy o których mówisz, to właśnie ten promil o którym wspominałem, a który dzięki swojej przedsiębiorczości/ umiejętnościom sobie poradzi. Reszta bez wykształcenia to leniwe głąby, lub ludzie z ambicjami niewykraczającymi poza kaszankę na obiad.