Wpis z mikrobloga

  • 314
c--j jak nie zdam xD nawiązałem do Shreka że fiona straciła wolność bo chcieli ja zmusic do slubu z osoba z ktora nie chciała się hajtać #matura
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korkorek: Spokojnie jak nie zdasz to otworzy się przed tobą magiczny swiat kariery max 2500 netto no ale możesz inwestowac w 500+ :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@korkorek: pisząc o tym czy praca to pasja czy obowiązek nawiązałem do biografi ronaldo, napisałem że lubi grać w piłkę i to jego pasja i biografii steva jobs'a że zdobył sukces tym co kocha. Oczywiście tych książek nie czytałem. Wszystko przejdzie aby tylko napisać wymaganą liczbę słów
  • Odpowiedz
@korkorek: W liceum nas straszyli, że hurr durr tylko ambitne książki, same lektury, żadnych młodzieżowych. Powołałam się na Hagrida z Harrego Pottera, 94% pozdrawiam. Miałam ludzi, którzy się powoływali na zmyślone twory więc izi, jak dobrze uargumentowane to zdasz.
  • Odpowiedz
@Ecul: co innego powołać się na książkę z poza lektur, a co innego na film/bajkę. To chyba nawet nie kwalifikuje się na tekst kultury xdddd
  • Odpowiedz
@gubi48: zarobki w dużej mierze zależą od wykształcenia. Oczywiście wykształcenie nie jest jedyną drogą do wysokich zarobków. Ale jeśli nie masz znajomości, pieniędzy na inwestycje lub rewelacyjnego pomyslu to zdobycie sensownej pracy bez wykształcenia jest bliskie niemożliwości. Przejrzyj sobie wymagania w ofertach pracy. Nie oszukujmy się - w dzisiejszych czasach, to poza nielicznymi wyjątkami, bez wykształcenia są tylko nieporadne głąby.
Pomijając już tak oczywisty fakt, że studia to nie tylko
  • Odpowiedz
  • 4
@Kaijot już pomijając fakt że 80% ludzi z wyższym jest po jakoś g---o kierunkach to zazwyczaj są oni mocno ograniczeni do swojego kierunku, przynajmniej tych co znam.
A Ci którzy mieli wywalone na egzaminy dojrzałości tylko robili swoje radzą sobie bardzo dobrze, do tego są fachowcami w swoich dziedzinach a w innych również dają radę :D
  • Odpowiedz
@gubi48: przejrzyj jakiekolwiek ogłoszenie o sensowną pracę i sprawdź wymagania.
Koledzy o których mówisz, to właśnie ten promil o którym wspominałem, a który dzięki swojej przedsiębiorczości/ umiejętnościom sobie poradzi. Reszta bez wykształcenia to leniwe głąby, lub ludzie z ambicjami niewykraczającymi poza kaszankę na obiad.
  • Odpowiedz