Wpis z mikrobloga

@anonimek123456 Jakie gloryfikowanie? A może pomalował te zabawki jako sprzeciw do tamtych wydarzeń? Nie wiesz tego. Tak samo jak kiedyś wszystkie mainstreamowe media sie srały że moje pokolenie po tych "gierkach" gdzie sie zabija nagle zacznie robić masakry na ulicach. Dzieciaki to dzieciaki, robią różne rzeczy głupie i głupsze i dlatego trzeba ich uświadamiać w wielu kwestiach, a nie odrazu ich linczować jak to lubią robić te ścieki z tego ośrodka dla
@anonimek123456 Pewnie że nie ma żadnego problemu, dlatego się zastanawiam nad czym te lewackie ścieki się znowu spuszczają . Eh te problemy 21 wieku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale z drugiej strony się nie dziwie skoro właściciel tego ośrodka został skazany prawomocnym wyrokiem sądu a teraz robi z siebie psychicznego by uciec od odpowiedzialności. Eh lewacko w pigułce. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@anonimek123456: w tym przypadku tak bo ten zakłamany fp o większe głupoty był w stanie się dowalać, a jakby przyszedł z plastikowym Makarovem to tez oskarżyli by go o fascynacje zbrodnia katyńska ? Bo właśnie z takich pistoletow były prowadzone egzekucje ?
Nic by nie zrobili, od tego właśnie jest ta strona żeby piętnować tylko i wyłącznie Polaków za ich zachowania wobec LGBT i innych religii niż katolicyzm
Najwieksza beke z prawaczkow mam jak widze ich hypokryzje, jak jakis zydek nagra filmik ze nie lubi polakowzto jest hurrrr durrr zamach ma nasza wolnosc i ha #!$%@? jak tak można... A w druga strone juz wszystki jest dozwolone, bo przeciez zyjemy w wolnym kraju i w ogole kto mi zabroni. Prawackie wykopki ti najwieksze gowno internetu, zero logiki i konsekwencji