Wpis z mikrobloga

D&D mają widzów za idiotów i śmieją się im w twarz. Dlaczego Daenerys nie widziała statków Eurona? Bo o nich zapomniała XDDDDDDDDDDDDD - słowa samego Benioffa.

Zaczyna się od 5:50. Jak zwykle - plujesz na D&D, plusujesz.

#got #graotron #gameofthrones
Antiax - D&D mają widzów za idiotów i śmieją się im w twarz. Dlaczego Daenerys nie wi...
  • 21
  • Odpowiedz
@Antiax: Normalne że zapomniała, oni też dużo zapominają, jak się wcina lsd dla przypływu weny to różnie bywa, raz coś wyjdzie raz nie. A potem i tak nie wiesz co było prawdą, a co halucynacjami.
  • Odpowiedz
@enzojabol: jakis grubas ktorego aktor zasapal sie po zsiadaniu z konia mial przy pasie dwumetrowy miecz (sam grubas 180-185). No i ten grubas sobie tak #!$%@? z tym mieczem jakby to byl scyzoryk. Watpie zeby to byl miecz ze styropianu z tektura, imo caly to render. Wygladalo to na kabaret wiec przestalem ogladac. Musze to co widzialem z czyms porownywac zeby mialo to jakis wydzwiek?
  • Odpowiedz
@InterferonAlfa_STG nie wiem dokladnie o jakiej scenie mowisz, ale nawet najwieksze sredniowieczne miecze nie wazyly wiecej niz 4kg i machalo sie nimi znacznie szybciej niz mozna wnioskowac z gier czy filmow, tak wiec Twoj argument jest inwalida.
  • Odpowiedz
@hesuss: nie wiem czy rozumiesz to co napisałem. To był opis śmiesznej sceny z pierwszego odcinka got, po której, mając na uwadze fakt który przytaczasz podrapalem się po głowie i wylaczylem to gówno. Fragment w którym pisze o styropianie to dygresja nt scenografii wykorzystanej przy kreceniu tej sceny.
  • Odpowiedz
@Antiax: w większości mi bzdurki fabularne zupełnie nie przeszkadzają, bo ogląda się to dobrze moim zdaniem, ale TAKIE TŁUMACZENIE, plażo proszę xD jak plują widzom w twarz to chociaż by udawali że pada
  • Odpowiedz