Wpis z mikrobloga

@maciej-borowicz Mam nadzieję, że to będzie prawda :)
Nie mogę się doczekać ostatniego odcinka, co w ogóle sądzisz Maciek, co zrobi produkcja w sytuacji gdy zostało 6 tygodni do końca programu, a jest 10 uczestników?
Jak dla mnie finał Radek vs Bartek albo Iza, jutro z nudów rozpiszę wam kto po kolei będzie odpadał i coś czuję, że to się w #!$%@? sprawdzi #nostradamus xD
#bigbrother
Pobierz Waqin - @maciej-borowicz Mam nadzieję, że to będzie prawda :) 
Nie mogę się doczekać...
źródło: comment_vMoDMmOTbo5uKab1zE3Wqrwk3N3lMxaf.jpg
  • 11
@Waqin: @BananowyBananowiec: gównoburze po drodze do finału muszą być, historia pamięta tych najgłośniejszych zadymiarzy ale program wygrywali spokojni, bezbarwni- to może złe słowo - barwni ale nie aż tak jak zadymiarze. Janusz Dzięcioł, czyli taka nasza Izka, zawsze obok ale ma swoje zdanie, klasę i poziom. Nie bierze udziału w zadymach, jest miła i spokojnie dotrwa do końca czego również jej życzę!
@marv0oo: nie wiedzieć czemu już chyba dwudziesty profil założony przez jakąś postrzeloną 12-13 latkę zaczął mnie obserwować na instagramie...człowieku... profil madziafanpage i w bio - mają wpisane cele (WTF) - cel 100 lajkow, cel follow od madzi.... #!$%@?... Urwa spełnienie marzeń. Gimbaza. Stąd popularność Madzi, im imponuje rówieśniczka, bo Madzia mentalnie z 14 latką dogada się szybciej niż z 32 latką. Niestety.