Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A więc mam 22 lat i zawsze byłem sam nigdy nie miałem przyjaciół ani dziewczyny wogóle całe moje życie to kupa syfu ojca widziałem tylko raz przyjechał tylko by za pytać czy ma dalej płaci alimenty ojczym traktował mnie gorzej niż psa a i w szkole byłem traktowany jak śmiec tylko dlatego że nie pochodzi z bogatej szczerze mówiąc nawet nie wiem po co to pisze chyba tylko po to że by ktoś mógł się że mnie po śmiać moje życie już dawno straciło sens w końcu co to za życie bez miłość często zastanawiam się czy poprostu tego nie zakończyć na świecie setki tysięcy ludzi umiera w wypadkach a ja musze dalej tkwić tutaj w świecie bez nadziei i bez miłość nie wiem czy ktoś zechce odczytać ten tekst do końca dziękuje tym którzy to zrobią i przeprasza że zmarnowałem wasz ceny czas #samobojstwo #depresja #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sam sobie odbierasz nadzieję

jeszcze możesz się nacieszyć życiem, wyjdź ze strefy komfortu i odważ się zrobić fajne rzeczy, których do tej pory się bałeś

świat jest taki słaby bo większość ludzi za bardzo przywiązała sie do ograniczeń które im narzucono

Ty teraz już wiesz że to wszystko bullshit i możesz żyć tak jak chcesz.

Przygoda to życie.
  • Odpowiedz
Chłopie, możesz robić w życiu co zechcesz. Potrzeba Ci tylko samozaparcia, znajdź sobie jakieś hobby a reszta sama się potoczy, zacznij biegać albo uprawiać jakiś sport do tego nie potrzeba żadnej kasy. Wyjdź do ludzi, poznaj kogoś a z czasem nawet nie zorientujesz się kiedy zaczniesz się obracać wśród dziewczynek :D po prostu się czymś zajmij (innym niż siedzenie przed tv albo komputerem)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: spokojnie - wystarczy, że podejdziesz do "miłości" nieco bardziej pragmatycznie i Ci przejdzie. Mam prawie 2x tyle na karku co Ty i nigdy w życiu nawet nie liznąłem ani się nie otarłem o to, co przeżywają bohaterowie z filmów romantycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)-.
Skup się na sobie i tyle bo w/g mnie jesteś w takim wieku, w którym nabierasz
  • Odpowiedz
MeksykańskaEkolożka: Nie łam się jak wafel.... Ja starego poznałem na jego pogrzebie. Miał postać kupki popiołu. Moja matula mnie pożuciła pod dzwiami obcej osoby XD No i #!$%@? z tym że nikogo nie miałeś. Jesteś silniejszy od nich bo ty nie potrzebujesz nikogo do szczęścia... Pamiętaj o jednym ciesz się z tego co masz.... Bo zawsze możesz mieć bardziej #!$%@?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mirek, nie bądź rura i nie pękaj. Tak jak piszą tu niektórzy, życie przed Tobą i od Ciebie tylko zależy co w życiu będziesz robić. Wszystko przed Tobą! Będąc mlodzieniasem tez myślałem ze świat to gowno etc. Ale tak nie jest. Sporo zależy od nastawienia oraz jak bardzo duży masz give-a-fuck-o-meter. Jeżeli nie umiesz poradzić sobie sam, idź do psychologa/psychiatry. To pomaga.
  • Odpowiedz