Wpis z mikrobloga

Zostałem wywalony z grupy WEGANG (grupka stworzona przez Juszes), bo napisałem prawdę o Justynie i dostałem najwięcej lajków xD

Sam jestem weganinem (jak również moja dziewczyna i wielu znajomych), ale Justyna to kretynka z wybujałym ego, która zgrywa tytana intelektu, a w dyskusji o myślistwie została zaorana gówno-argumentami przez babę ze wsi.

Wszelkie jej dramy o pierz czy kury w klatce wywołują u mnie śmiech i albo są specjalnym zagraniem z jej strony, albo laska po prostu jest niezrównoważona psychicznie.

Więc weźta się #!$%@? od mnie, mojego weganizmu i ode mnie, bo Justynka to wyjątkowa #!$%@?, która tylko ośmiesza ten ruch.

#bigbrother
  • 22
@Clefairy: Skoro przekonuje Cię 4% to nie ma o czym dyskutować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze raz napiszę, że byłam na weganizmie długo i nikogo nie chcę atakować. Zaraz ktoś mi napisze, że pewnie robiłam go źle bo przecież to tak wiele by stwierdzić, że dieta ta nie jest idealna. Życzę Ci żebyś skutków ubocznych nigdy nie odczuł (o ile to możliwe). Jeśli mam coś doradzić -
@Cathaoir:

eh.

Po pierwsze te 4% jest wystarczające ponieważ jak wspomniałem norma DHA to 250.
Po drugie są to badanie sprawdzające konwersje ALA do DHA, więc nie wiem co zmienia to, że były robione 10 lat temu czy rok.
Po trzecie gdyby nawet miały znaczenie są to wszystkie badanie badające te zagadnienie.
Po czwarte, mimo wszystko zamiast dyskutować - atakujesz, nawet nie próbujesz analizować oraz potwierdzać danych, zamiast tego od razu