Wpis z mikrobloga

Dzięki relacji @Szu_ w końcu wiadomo co sie dzieje z naszym gringo. Bobolak wygląda tragicznie, nie wiem czy pił czy nie w tym czasie, ale to bez znaczenia. Po tych dwóch zdj widać, że ma silne zatrucie olkoholowe. Nie wiem czy odtruwają meneli na nfz, ale wiem, że prywatnie takie odtrucie kosztuje jakieś 500-600 zł. Samo odrucie nic nie da, poczuje się lepiej i poleci dalej. Ciekaw jestem czy bobolano ruszy swoją ostatnią komórkę mózgową i zaszyje dupsko esperalem czy postanowi być kamikadze.. ¯\_(ツ)_/¯
#kononowicz #patostreamy
  • 8
@dizel81: ziomuś, kumpla ojciec ma firmę w której pracuje taki jeden co lubi wypić. Sęk w tym że jest najlepszym pracownikiem xd szef co jakiś czas bierze go za przysłowiowa mordę i zawozi na zaszycie bo sam by tego nie zrobił. Dajesz 200zl, wykonasz dupę, chwila moment i po strachu
@Witcher67: esperal to relikt przeszłości, żaden ogarnięty lekarz/terapeuta tego nikomu nie poleci. Zacznijmy od tego, że ciężko uzależnieni potrafią zapić esperal albo nawet posuwać się do jego wycinania. A skutki zapicia są #!$%@? i nawet niebezpiecznie dla życia.