Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem Days Gone, dla mnie to jak na razie gra roku, poza tymi losowymi spadkami płynności prawdziwa perełka. Te spadki swoją drogą są jakieś z d--y bo występują tylko czasami podczas jazdy motocyklem, przy nawet największych n-------------h gra chodzi jak trzeba.

Teraz zostaje mi z-----ć wszystkie hordy, odbić obozy i przejąć posterunki Nero. Z hordami będzie najwięcej męczarni, bo te są czasami tak trudne że powtarzam jedną przez dwie godziny, tak jak na przykład pojedynek z trailerów czyli w tym j-----m tartaku. Walka z czterema setkami w---------h zombi to na prawdę j----e wyzwanie, ale ta satysfakcja z pokonania ich wszystko rekompensuje.

Cholernie chciałbym żeby ten tytuł dobrze się sprzedał i Sony zdecyduje się na kontynuację, Days Gone na to zasługuje, tym bardziej że zakończenie daje nadzieję na drugą część. Nic to, wracam do mordowania świrów, a Wam z całego serca polecam kupić grę.

#daysgone #ps4 #playstation #playstation4

A na fanpage Wulgarny Gracz wylądowała recenzja, będę wdzięczny za polubienie strony.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czinczinatti: Jaka wersje ps4 masz? Bo z tego co zauwazylem na slim/fat wystepuja spadki. Ja dzisiaj kupilem gre i tez jestem pozytywnie zaskoczony, bo sam gameplay jest naprawde przyjemny, lokacje bardzo zróżnicowane, fabularnie nie jestem w stanie stwierdzic bo jestem w miare we wczesnej fazie gry.
Nie jest to może jakiś przełom, jak np rdr2 pod względem gameplyu, ale gra się naprawde przyjemnie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Mariusz_Drugi gram na Prosiaku, spadków jest po patchach mniej ale nadal występują. Walczyłem dziś z tą największą hordą, 400 chyba sztuk świrów i gra była płynna bez przerwy, za to czasem przy jeździe zwalnia bez przyczyny.
  • Odpowiedz
@Mariusz_Drugi: Od połowy gry, to praktycznie co jakiś czas są spadki FPS przy jeździe na motocyklu. Szczególnie w ostatniej lokacji, potrafi nieźle przymulić. Na pewno z 2-3 razy miałem około 15 fpsów. (Slim)
  • Odpowiedz
@Aoky: Jedz oszczędnie. Na początku tez szybko traciłem paliwo a jak nauczyłem się nie walić gazu do dechy i z górki wcale, to okazuje się ze dystanse jakie możesz przejechać bez tankowania są wystarczające.
  • Odpowiedz
@czinczinatti: Czyli robiłeś tylko główną fabułę? Ja mam prawie koniec gry - prawie wszystkie obozy na max lvl i hordy nie robią problemu. Na start walk z hordami polecam rzucić wabik i jak się zlecą wrzucić granat i potem uciekając rzucać granaty :) bardzo szybko sobie poradzisz z hordą, masz też beczki i inne wybuchowe rzeczy :) ogólnie strzelać to polecam na sam koniec a tak to używać ładunków wybuchowych
  • Odpowiedz