Wpis z mikrobloga

Mirki, obnoszę się z zamiarem oduczenia żony kupowania milionów butelek gazowanej wody. Są te syfony, ale cena jest nieadekwatna do jakości (chodzi o te Abra czy tam inne też są, 1.9l) gdyż jest to woda źródlana, a wolałbym jednak oprzeć się na mineralnej (3.50 za butelkę, trzeba brac tego trochę ale to nie problem). Nie mają takiej opcji, wiec odrzucam. Jeżeli chodzi o soda stream - problem z wymianą naboi w Gdańsku już na starcie zdyskwalifikował bardzo dobra w założeniu ideę (urządzenia nieśmiertelne, przezylbym ten ze wskaźnikiem nawet, no i można lac nasza przepyszna kranówkę bogata w minerały prosto do gardła i to gazowana, żona jest niereformowalna i innej nie pija). Jakieś pomysły? Zwykły syfon odpada, bo tam trzeba nabić ze dwa naboje a to już leci w koszta bezsensowne, do tego musiałbym mieć w zapasie tego od cholery, gdzie to trzymać i w ogóle trochę niezbyt mi się to widzi, jak nie mam racji wyprowadźcie mnie z błędu.
#sodastream #woda #gazowana ##!$%@?
  • 11
@Pawelczi: ze strony sodastream "Uprzejmie informujemy, iż wymiany cylindrów Soda Stream można dokonać m.in. w sieci marketów Media Markt, Media Expert, Saturn oraz w wybranych punktach Carrefour i Makro."

jakos nie wierze ze nie macie zadnego w Gdansku.... :P

kiedys tez sie do tego przymierzalem ale u mnie to dobiero bez sensu-jestem sam wiekszosc na wyjazdach wiec jak zjade na zjazd to mi sie nie oplaci-lepiej kupic ta zwykla wode :PP
@gorzki99 mhm, z tym że do mm&mexa mam dość daleko, makro to w ogóle odpada, Saturn w galerii bandyckiej, więc też odpada. Natomiast z opinii na ich własnej stronie wiem, że nie wymieniają tych naboi.
Kupił bym ich 6 i najchętniej korzystał z opcji "kurier 15 cebulionow" i wymieniał sobie po 5, to by wtedy miało sens. No tak, ale bym musiał mieć, czyli podjąć ryzyko i ponieść niepewne koszty, może faktycznie
@Pawelczi: wooo to rzeczywiscie jakos tak dziwnie tam macie :)
szczerze to mam ekologie gdzies-mam miec wygodnie
jakbym mial normalny tryb zycia to mialbym wygodnie (daleko do sklepow gdzie wymienic nie mam, odpablyby mi taskanie butelek i potem ich wywalanie :)
ale jak mialbym "miec pod gorke" to tez mialbym to gdzies
@gorzki99 nie no skoro cenowo to samo, a mniej dźwigania i zdrowiej + ekologia, jednak trzeba być świadomym i jeżeli to nie miałoby utrudniać to czemu nie! No ale jak mam się bujać to dzięki wielkie.
@Pawelczi: w mm zawsze były po 45zł, nie wiem ile teraz, bo jeszcze nie wymieniałam (na profilu SS potwierdzili mi, że w mm w Gdańsku można wymienić i kiedyś ich tam widziałam), ale pan z Sopotu na olx się ogłaszał, że za 17 nabija, także to już się opłaca. Jak nabiję (niedługo, bo kończę ostatni, do tej pory wymieniałam w Czechach), dam znać ;)