Wpis z mikrobloga

Ej wyborcy #konfederacja mam pytanie wcześniej #korwin nie dał rady poprawnie zarejestrować partii a niedawno Bosak chlapnął gdy okazało się ze znowu mieli na listach kogoś kto wyglada jak ruski agent wpływu że on nad tymi listami nie panuje i nie miał wglądu czy jakoś tak i oni niby chcą rządzić 38 milionowym krajem, wyprowadzić go z ue i renegocjować międzynarodowe traktaty?

I ja mam niby wierzyć ze oni to zrobią?

#4konserwy #neuropa #polityka
  • 50
  • Odpowiedz
@piotr414: To nie jest istotne w co ja wierze tylko to co oni gadają i obiecują naiwniakom którzy na nich głosują a jeśli chcą zabrać się za coś tak poważnego jak wyjście z ue a nie umieją dopilnować kształtu list to xDDDDDD
  • Odpowiedz
że on nad tymi listami nie panuje i nie miał wglądu czy jakoś tak


@BekaZWykopuZeHoho: No trudno żeby Bosak znał i analizował wszystkich kandydatów na listach partii Korwin. Przecież to nie jego partia. Co do tej osoby to dokładnie wiadomo kto to jest i ona działa od wielu lat w partii i kandydowała 4 lata temu z drugiego miejsca, a że jest akurat z pochodzenia zza wschodniej granicy no to wiadomo,
  • Odpowiedz
@Jah00:

Babka jezdzi na Krym spotyka się z nocnymi wilkami i płacze po jakimś donbaskim watażce ale nie spoko nie ma w tym nic podejrzanego co nie xDDD

A jaki jest niby kierunek tych zmian? Ja póki co widzę niekompetentnych idiotów którzy nie umieją dopilnować podstawowych procedur administracyjnych a chcą isc na zwarcie z międzynarodowymi traktatami i wyprowadzić Polske z ue.
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: w sumie nie jestem wyborcą tej partii, ale myślę, że wyborcy tej partii mają w #!$%@? czy ty w coś wierzysz czy nie xD


@piotr414: dziwne, żeby ich obchodziło co myśli sobie jakiś wykopek. Ale dobrze, żeby zdawali sobie sprawę z tego, że oddają głos za jakąś wizją rzeczywistości i jaki wpływ to może mieć na sytuację kraju. Odnoszę wrażenie, że gdyby dostali oni to co proponuje środowisko Jaszego,
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: Trudno żeby nie jeździła na Krym i nie interesowała się tymi sprawami skoro stamtąd pochodzi i tam ma rodzinę. Bardzo podejrzane. No jak ktoś chce znaleźć jakieś kontrowersje to sobie znajdzie. Ale tu chodzi o poglądy, czego chyba nie chcesz zrozumieć.

Kierunek jest oczywiście wolnościowy. Problemy wynikają z tego, że wielu ludzi działa rozmyślnie na szkodę partii, nawet urzędnicy państwowi patrzą nieprzychylnie, nie mówiąc o tym że samo prawo jest
  • Odpowiedz
@Jah00:

Pominales kwestie nocnych wilków oraz żałoby po jakimś donbaskim bandycie, dodatkowo babka żaliła się na Polske w ruskiej tv (dziwne myślałem że takie donoszenie zagranicy jest be i coś tam suwerenność) a w 2014 roku brała udział w organizowanej przez partie zmiana prorosyjskiej demonstracji.

Kierunek nie jest wolnosciowy jeśli oni maja autorytarne zapędy oraz fapią w stronę autorytarnych przywódców jak Putin.

A skoro oni już teraz maja takie problemy to
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: Pominąłem bo mnie to nie obchodzi. Widzisz ty mówisz bandyta, a dla niej to jest bohater walki o niepodległość, ale jak masz wbite do głowy, że wszystko co popiera Rosja musi być złe to nie ma sensu ta dyskusja.

I tak się składa, że tylko autorytarny przywódca może stać na straży wolności, bo na pewno nie demokratyczny.

A negocjacje na pewno byłyby prowadzone z innej pozycji, takiej że wcale w
  • Odpowiedz
  • 2
@BekaZWykopuZeHoho
Partia KORWiN została poprawnie (bo prawomocnym) wpisem zarejestrowana, więc Korwin potrafił. Cofnięcie sprawy jest wynikiem błędu sądu, a nie Korwina, bo SN nie rozpatrywał sprawy pod kątem merytorycznym.

Każdy z Konfederacji wiedział, że osoba z tego miejsca i tak nie wejdzie, więc panowali nad sytuacją.
  • Odpowiedz
@Jah00:

Aha czyli nie obchodzi cie fakt że babka przejawia prorosyjskie sympatie ani ze chodzi na demonstracje partii której lider siedzi w pierdlu za szpiegostwo spoko xDDD Spoko masz do tego prawo a ja mam prawo nazwać kogoś takiego pożytecznym idiotom a szuralicje ruskimi agentami.

W jaki sposób niby Putin stoi na straży wolności w Rosji? Mordując dziennikarzy i przeciwników politycznych?Uchwalając prawo które penalizuje krytykowanie go?

To jest ta twoja wolnosc?
  • Odpowiedz
@BekaZWykopuZeHoho: Ja jestem wyborcą Konfederacji. Nie podoba mi się to co ostatnio wyszło. Jednak czekam na jakieś sprostowanie z ich strony. Póki co widzieliśmy tylko reportażyk w TVP - a sami wiecie że to mistrze w manipulacji.

Widzę jeden pozytyw. Tvp krytykuje konfederencje to znaczy, że stają się realnym zagrożeniem dla Pisu.

Głosuje na Konfederacje z dwóch powodów:
1. Wolny rynek
2. Jako jedyna partia mówi o 447 i roszczeniach żydowskich
  • Odpowiedz
@O_ty_Pierunie:

Reportaż jest podparty dowodami chociażby screenami z jej fejsa czy fragmentami z jej występów w ruskiej tv.

A jeśli głosujesz na konfederacje ze względów gospodarczych to powodzenia bo wyjście z ue naszą gospodarkę rozwali na atomy.
  • Odpowiedz
@O_ty_Pierunie:

Aha czyli nie ma nic podejrzanego w tym że babka szczeka na Polske w ruskiej tv? Myślałem że za takie coś w oczach prawdziwego patrioty to sznur a nie miejsce na listach xDDD A czemu fejs nie jest dowodem jeśli za pomocą print screenow udowodniono wszystko to o czym pisze?
  • Odpowiedz