Wpis z mikrobloga

Jak widzę tytuł strony "ZGARNIJ DARMOWĄ KASĘ", "50zł za darmo" itd. to od razu zapala mi się lampka i nawet bez czytania dalej wiem, że to scam... nie mówiąc już o tym, że trzeba tam podawać swoje pełne dane wraz ze skanem dowodu.

Zastanawiam się kim są te imbecyle, które się łapią na to, bo chyba jedynie to dzieci kradnące bez wiedzy rodziców dokumenty?

Youtuberzy to raczyska, które dla własnego zysku i wiedząc, że oglądają ich głównie młodzi są w stanie wepchnąć ich na minę. A telewizja i inne media zamiast piętnować "piwko na live", albo przeklinanie - gdzie takie rzeczy dzieją się na co dzień na ulicy czy w domu.. powinna zająć się SCAMEM i tego typu rzeczami.

Zamiast nazywać Kruszwila Patostreamerem, którym nie jest Telewizja powinna ugryźć ich z drugiej bardziej bolesnej strony i zdemaskować Kamerzystę. Opowiedzieć o tym co kiedyś robił, na czym się dorobił i o tym co robią teraz.

#danielmagical #patostreamy #lordkruszwil #rafonix
  • 6
@Balwanek_i_platki_sniegu: Dane ze skanem dowodu, nie wiedziałem jak to zrobić, dzięki widzę że ty bardziej ogarnięty w temacie. Wysłali ci te 50 dyszek? A tak serio, to zapamiętaj że najlepsze pieniądze zarabia się na ludzkiej głupocie, tak było, jest i będzie i nic tego nie zmieni. Gdyż ludzka głupota to niewyczerpywalna kopalnia pieniędzy...