Wpis z mikrobloga

Mireczki pytanko mam ( ͡° ͜ʖ ͡°).Po 3miesięcznym wypowiedzniu wreszcie odszedłem z firmy :D. Teraz czekam na ostatnią wypłatę za kwiecień. Pracodawca ma czas do 10 maja. Ale zaczyna coś wymyślać.. W sensie, za nagle auto służbowe uszkodzone, nagle brakuje towaru.. Po prostu szuka do czego się doczepić, aby uciąć z ostatniej wypłaty. Nie zgadzam się z tym, bo jak odchodziłem to nie było takich akcji. A dziś dostałem właśnie telefon, że tu to i tamto... Da się coś z tym zrobić ? Bo z 3000 uwali minimalnie 1600zł... Tak podliczył. Dzięki za odpowiedź.

#praca #pracbaza #pytanie
  • 24
@fragserv_zbanowany: Nie miałeś obiegówki przy zdawaniu wszystkiego? Ja się przeszedłem od A do Z po wszystkich działach z obiegówką. Że odbierają graty bez żadnych uwag. Przynajmniej wiedziałem na czym stoję odchodząc.
@AdamES: Miałem inwentaryzacje, ale pracodawca nie miał danych do porównania i porównał podobno dziś.. No i nie gra podobno. Dodatkowo jak zdawałem auto było wszystko spoko, nie było problemów a tutaj nagle pretensje, że łożysko szumi, że nagle porysowane a nie widział tego. Że coś nie tak itd.. No szukanie na siłe ( ͡° ʖ̯ ͡°).
@Dusha: Słabo, owszem. Mam problem z przecinkami, ale staram się. Nie rozumiem co to ma do rzeczy. Mówimy tu o olewaniu zasad pisowni języka polskiego. Z premedytacją.

Rozumiem, że to takie "odbijanie piłeczki. Cóż. Pogratulować zawziętości.
że jest mądrzejszy od idioty, który nawet nie wie, że popełnia błąd


@Dusha: A ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Bo napisałem: "Słabo, owszem. Mam problem z przecinkami, ale staram się."

To że czasem postawię przecinek tam gdzie nie powinno go być lub go gdzieś nie postawię nie jest popełnianiem błędów z premedytacją.

Zacznij może myśleć logicznie i przestań odbijać bez sensu tą piłeczkę, bo sam przyznałeś, że z lenistwa