Wpis z mikrobloga

Mirki, czy wy macie przy łóżku płyn z listerine i miseczkę do wyplucia? Mówi, że to obrzydliwe xD a całowanie z nią niby nie?

Mam problem. W wolne dni różowa budzi się wcześniej i często przechodzi do niecnych uczynków (w sensie wiecie o co chodzi :-))))Super, mega. Ale no po przebudzeniu wiadomo jakie są zapaszki. Więc ja mówię żeby się ogarnęła i całować się z nią nie będę.

Ona z językiem i hałasem że jak tak mogę i że to właśnie miłość na tym polega i że ludzie normalni tak robią. (Ja wiem, że to fizjologiczny kapeć ale szanujmy się) Więc zaproponowałem jej że przy łóżku będziemy mieć mała buteleczkę listerine i małą miseczkę żeby wypluć i wypłukać sobie jamę ustna. To mnie wyśmiała i mówi, że jestem obrzydliwy a ona nie jest? No i teraz koniec niecnych uczynków nici tak pewnie na miesiac

Myślałem nad mietowkami, ale ona mówi że zanim to przegeyzie to jej ochota minie. I żebym się ogarnął

Co myślicie? Jak przekonać ją do tego pomysłu? Czy wy macie miseczkę i jakiś płyn? Albo miętówki? Jak sobie z tym radzicie.

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #problem #pytanie
jmuhha - Mirki, czy wy macie przy łóżku płyn z listerine i miseczkę do wyplucia? Mówi...

źródło: comment_itKszO02j2zHownPQMFJt5dkBUGMI922.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Mam miseczkę i listerine 5.5% (107)
  • Mamy miętówki 2.2% (44)
  • Nie mamy nic ale całujemy sie 43.8% (857)
  • Nie mamy nic nie całujemy 17.0% (332)
  • Nie mam dziewczyny 31.5% (616)

Oddanych głosów: 1956

  • 70