Wpis z mikrobloga

14/100 #100dniwszystkieswiaty

LIBERTREE - Drums & Lights: Chapter Three EP


Majówka majówką, ale wpis musi być. W tym wydaniu muzyka w sam raz na wieczorny relaks.

Dzisiejsza bohaterka miała się tu pojawić już kilka dni temu, bo jest ona w gronie moich ulubionych wykonawców, którzy wydali materiał w minionym roku. Ostatecznie jednak przypominam ją przy okazji zeszłorocznego, majowego dobrobytu. Jedno jest pewne - zabraknąć jej, w takim zestawieniu, nie mogło.

Patricia Johanna Ungruh to postać, która kryje się za nazwą projektu Libertree. Odpowiada ona za wszystkie części składowe wyprodukowanych przez nią "materiałów dźwiękowych". Jest sobie producentką, autorką teksów i muzyki oraz wykonawczynią i głównym głosem.

Swoją przygodę z muzyką "na poważnie" zaczynała, podobnie jak panowie z wczorajszego wpisu, w roku 2016.
To właśnie wtedy ukazał się pierwszy album tej berlińskiej artystki — Drums & Lights: Chapter One EP.
Nazwa tego albumu zdradza nam, że mamy do czynienia ze wstępem do czegoś większego. I skoro o tym piszę, to nie mogło być inaczej.
Około pół roku później otrzymaliśmy kontynuację debiutu, a po niemal roku ukazało się zwieńczenie trylogii: Drums & Lights: Chapter Three EP.

Historia może i krótka, ale wypełniona mnóstwem dobrej muzyki.
Jeżeli lubicie Portishead czy Massive Attack, to polecam wam sprawdzić te świetne "początki" kariery wschodzącej gwiazdy niemieckiej sceny.

Warto posłuchać: Hell of a Life, Higher, Simplicity.

#muzyka #downtempo #alternative #electronic #muzykaelektroniczna #nudzimisie i może trochę #gruparatowaniapoziomu ¯\(ツ)

Zainteresowanych większą dawką muzyki zapraszam do obserwowania #wszystkieswiaty lub śledzenia mojego podcastu na FB. Wszystkie ważne informacje znajdziecie poniżej.

Będzie mi też niezmiernie miło, jeśli okażecie wsparcie dla mojego muzycznego projektu dodając go na Spotify do obserwoanych lub na YouTube czy Mixcloud do subskrybowanych. Lajk na Facebooku czy kilka gwiazdek na iTunes też nie zaszkodzi ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dzięki za uwagę i do usłyszenia jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
k.....a - 14/100 #100dniwszystkieswiaty

LIBERTREE - Drums & Lights: Chapter Three ...
  • Odpowiedz