Wpis z mikrobloga

@tsztsz: 21 lat jak znalazłam pierwszego siwego włosa. Teraz 28 lat i ostatnio 6 siwych włosów wyrwałam. Nie farbuję ich wcale, poczekam na wiekszą ilość ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tsztsz: lvl 31, ostatnio znalazłam siwy włos na grzywce ;) nic z tym nie zrobisz, to naturalna kolej rzeczy. Wiadomo, że zawsze jest to szok ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale trzeba się z tym po prostu pogodzić i zacząć szukać fajnego koloru farby ;) no i może tak jak ktoś napisał wyżej- jeśli masz tendencję do stresowania się wszystkim ( jak ja), to może to też
  • Odpowiedz
@TheKa: też wyrywam, najczęściej krótkie przy skroniach. Ale na długości też się pojawiają @mirkomirka: tak, przejmuję się wszystkim. Eh lubię swój naturalny kolor, ale masz rację, trzeba zacząć się rozglądać za kolorem farby ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@tsztsz: Ja teraz już z 3 miałam właśnie długie. Mam bardzo cienkie włosy, więc jak kilka razy przeczeszę to zawsze jakiś wyjdzie ;)
A mnie też szkoda farbować, bo jak pisałam, nie mam ich za dużo :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tsztsz: Zaczęło się jakoś +/- 25 lvl. Też nigdy nie farbowałam (do tamtej chwili) włosów, a z natury mam kruczoczarne (zawsze mnóstwo pytań czy farbowane itp .... nieważne). Można się domyślić, że na takich włosach każdy siwy bardzo rzuca się w oczy. Jak sobie z tym poradziłam? Farba do włosów jeden kolor na całą długość z 3-4 razy w roku i tyle. Różnica niezauważalna, a swych włosów brak.
Nie przejmuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tsztsz: Lvl 27, nie wiem czy mam siwe włosy bo od roku hennuję a przed hennowaniem nie miałam, ale chciałam cię pocieszyć - moja ciotka w wieku 21 lat była cała siwa. Co prawda dużą rolę grał stes, ale jednak.
  • Odpowiedz
Mirabelki w jakim wieku zaczęłyście siwieć? I jak się z tym pogodziłyście, a może w ogóle was to nie obeszło? Pytam, bo bliżej mi do 30 niż 20 i strasznie to przeżywam (,)Włosów nigdy nie farbowałam


@tsztsz: Jakoś 23/24 pierwsze siwe niestety.
  • Odpowiedz
@tsztsz: pierwsze siwe zauważyłam w wieku 20 lat... Teraz mam 29 i mam trochę siwych na skroniach i przy czole, ale nie farbuję, tylko wyrywam te najbardziej widoczne. Niestety wszystko geny, nie pamiętam ojca bez siwych włosów xD a mój brat jest 30+ i ma masę siwych. Smuci mnie fakt szybkiego siwienia, ale nie chce katować włosów farbami. Najgorsze jest to, że te siwe są puste w środku i przez
  • Odpowiedz