Wpis z mikrobloga

Dzielni Konfederaci pokonani przez lewacki parytet xD #bekazprawakow
Kandydatka Konfederacji broniła sowieckich pomników w Polsce i odwiedziła Krym. Zdjęcia z „Chirurgiem” w bazie motocyklowego gangu „Nocne Wilki”, żale po śmierci lidera donieckich separatystów „Giwiego”, obrona sowieckich pomników w Polsce na antenie rosyjskiej telewizji...
Lilija Moshechkova znalazła się na listach Konfederacji do Parlamentu Europejskiego w okręgu nr 3, obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie.

#bekaznarodowcow #konfederacja #korwin #bosak #wybory2019 #polska #wybory #parytet #neuropa #4konserwy #heheszki #polityka
Pobierz Tom_Ja - Dzielni Konfederaci pokonani przez lewacki parytet xD #bekazprawakow
Kandyd...
źródło: comment_zRkYdrUR4CxGoywYoTCyNlJOjvizspt8.jpg
  • 31
@Tom_Ja: Był płacz 5 lat temu po #!$%@? się nie połączą wszyscy przeciwko establishmentu a jak się połączyli to hejt XDD Na co wy liczyliście ? Nie popieram takich ludzi ale jako całość Konfederacja ma mój głos. Wsytarczy spojrzeć na listy PIS PO którzy wymieniają się co wybory kadrami XDD, członkowie PZPR, doradcy tuska i w #!$%@? afer.
Dzielni Konfederaci pokonani przez lewacki parytet xD


@Tom_Ja: Ja #!$%@?. Nie pytajcie się Bosaka, bo on gówno wie na ten temat. Lilija Moshechkova to od wielu lat działaczka partii Korwin. Startowała m. in. w wyborach do polskiego sejmu w 2015 z drugiego miejsca na podlasiu i jakoś wtedy to nikomu nie przeszkadzało xD.

Z tego co pamiętam Lilija Moshechkova to Ukrainka, która 20 lat temu przyjechała na stałe do Polski by
@Jah00: No i mimo tego co napisałeś to dalej nie ociepla wizerunku tej pani. I nie wiem za co miałby się jej należeć szacunek.

O ile jeszcze pomniki można by jej darować, o tyle sprawa Nocnych Wilków wygląda poważnie. To grupa motocyklistów,. którzy przyjaźnią się z Władimirem Putinem i brali udział w aneksji Krymu. Pisaliśmy w naTemat o ich bazie ich bazie przypominającej obóz wojskowy, gdzie są stare czołgi i gdzie
@Jah00 Nawet Berkowicz jej nie zna, zresztą sam przyznał, że to był błąd ją wstawiać na listy.

Akurat Możeczkowa to kula u nogi Konfederacji, bo twierdzi, że stawała w obronie pomników na cmentarzu, ale nie przypominam sobie, żeby polskie władze takowe usuwała - co zresztą byłoby niezgodne z ustawą.
I nie wiem za co miałby się jej należeć szacunek.


@TheJaster: Choćby za to, że przyjechała tu uczciwie pracować, a nie doić socjal. I za to, że rozumie jak ważny dla dobrobytu jest wolny rynek i handel, także ten ze wschodem.