Wpis z mikrobloga

@kinlej: @kriko: nie wszystkie. Ja chodze z xs i celowo wylaczylem ‘find my iphone’. Ktos go znajdzie i bedzie chcial oddac to odda i tak. A jak ktos #!$%@? to przynajmniej nie rozloza na czesci tylko dalej bedzie komus uzyteczny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zielonylisc: jak kiedyś zgubilem telefon, to jakiś dzban zadzwonił na domowy pochwalić dupe że znalazł i, że nie odda( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirku, sprobuj wylaczyc i wlaczyc telefon, wtedy wylacza sie blokada numeryczna (substytut FaceID) i przez moment telefon nie wola o kod i FaceID (musisz wyczuc moment). Jak wlaczysz ajfona ponownie to szybko na messengerze wysylasz zdjecie twarzy poprzedniego wlasciciela z jego konta (nie ma czasu na przelogowanie) do siebie na Twoj telefon i wylaczasz XS, zeby nie pobralo Twojej aktualnej lokalizacji. Wlaczasz ponownie i szybko wchodzisz w ustawienia, aby usunac dane poprzedniego
  • Odpowiedz
@ImCandy: Czekaj co xD Ja w swoim samochodzie celowo drzwi nie zamykam i kluczyk w stacyjce zostawiam. Ktoś ukradnie to pojeździ jak człowiek, a nie będzie szybę wymieniał i kable wybebeszał... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Staryan0na: A japko czasem nie jest jedyną firmą która faceid dopracowała do tego stopnia, że nie da się odblokować zdjęciem? Imho jedyny plus ich telefonów.
  • Odpowiedz
@Falkon: nie rozumiem o co masz #!$%@? do mnie. Moge sobie robic co chce ze swoimi rzeczami martwymi. Porownales dwie rozne kategorie. Dla mnie telefon czy samochod to nie osiagniecie zyciowe tylko rzeczy do uzytku dziennego.
  • Odpowiedz
@ImCandy: No racja, tylko to rzeczy na które zapewne ciężko pracowałeś, poświęciłeś zdrowie i czas których nie odzyskasz, więc takim podejściem nie szanujesz własnej pracy, a więc i siebie samego. To typowe zachowanie banana, który wszystko dostał od rodziców, ale nie zakładam z góry kim jesteś więc stąd moje zdziwienie Twoim podejściem.
  • Odpowiedz
@Falkon: masz sporo racji. Najwidoczniej jestem #!$%@?, bo mimo, ze na to ciezko pracowalem to wole aby nadal komus sluzylo niz zostalo pociete na czesci
  • Odpowiedz
@Falkon: moj komentarz to #heheszki Trzeba byloby byc debilem, zeby z messengera poprzedniego wlasciciela wysylac zdjecie na swojego messengera, gdzie zazwyczaj ludzie podaja prawdziwe personalia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz