Wpis z mikrobloga

Zrobiłem kiedyś z moją dziewczyną, a obecnie żona taki eksperyment, że moja dziewczyna opowiedziala kilku koleżankom swoje przygody (jesteśmy w związku cuckold). Za każdym razem moja dziewczyna przedstawiała to jak zdradę o której nie wiem i mówiła że chce o tym powiedzieć mi i za każdym razem koleżanki mówiły, że pod żadnym pozorem ma nie mówić. To tylko taki wstęp, a pisze to na tagu #dziewczynybeztabu żeby wam powiedzieć że stalkowanie zdradzajacych polek i pisanie do ich facetów jest porządnym obywatelskim zachowaniem które popieram, ale zastanówcie się zanim napiszcie do ich rodziny czy pracy. Jeśli facet wie i dobrowolnie się zgadza na cuckold jak u nas, to nie robicie już dobrego uczynku, a psujecie zabawę dwóm dorosłym ludziom którzy nikomu nie robią krzywdy.
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TakiKrzysiek: jak można być w takim związku? Pozwalasz, żeby z miłością twojego zycia zabawiał się kto inny? Patologia. Idz chłopie do psychologa, bo jedt to sposob na wyładowanie twoich traum z dzieciństwa.
  • Odpowiedz
@zonley: XD kolego nie na temat piszesz. Można być i to długo i szczęśliwie. Aktualnie to juz 13vlat zwiazku z czego 6 lat temu przez jakieś 2 lata intensywny cuckold, potem przerwa, bo wiecej pracy, kredyty, leasingi firma, a aktualnie dzieci. Teraz juz sie życie ustatkowalo to niedługo chyba powrót. O to mi właśnie chodziło, że większość ludzi reaguje jak Ty, dlatego nie piszcie do prac czy rodziny, do partnera,
  • Odpowiedz
@TakiKrzysiek: Nie obrazam Cię, bo to przecież twoje zycie, nikogo nie krzywdzisz tym co robisz (może poza soba)

Po prostu nie rozumiem tego. Nie boli cię to, ze twoja żona sypia z kimś innym? Jesteś az takim maso, ze sprawia ci to psychiczna przyjemność? Tak jak mówiłem jest to zapewne forma odreagowania jakiejś traumy z przeszlosci lub po prostu mega niskie poczucie własnej wartości. Psycholog by pomógł
  • Odpowiedz
@TakiKrzysiek: patrzeć jak inni kolesie jebią ci żone i walić do tego kuca xDDDDDDD gorszego s----------a umysłowego za przeproszeniem to chyba niema. weź typie zastanów się k---a nad sobią XD przecież to gorsze od pOlek
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zonley: XD kolego nie na temat piszesz. Można być i to długo i szczęśliwie. Aktualnie to juz 13vlat zwiazku z czego 6 lat temu przez jakieś 2 lata intensywny cuckold, potem przerwa, bo wiecej pracy, kredyty, leasingi firma, a aktualnie dzieci. Teraz juz sie życie ustatkowalo to niedługo chyba powrót. O to mi właśnie chodziło, że większość ludzi reaguje jak Ty, dlatego nie piszcie do prac czy rodziny, do partnera,
  • Odpowiedz
@zonley: nie wiem co Ci powiedzieć, sam się zastanawiałem skąd to się bierze, jak na forach spojrzysz to przeważnie to jest zjawisko u facetów. Nie kojarzę też żadnej traumy czy coś, poczucie wartości też git, choć może czasem brakuje pewności siebie. Myślę że coś w tym może być maso, choć w innych dziedzinach w ogóle maso nie lubię. Ja to bardziej odbieram tak, że to jest chęć zadania żonie jak
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@drazekorsarz: nie, to jest popularne w filmach, ale to nie mój klimat, poza tym to nie do ogarnięcia w dzisiejszym świecie, jeśli nie chce się chorób itp itd.
Skoro ty z taka pasja o tym piszesz to może Cię to kręci
@TakiKrzysiek: dobra cucku idź tam pozwalać r----c swoją kobite spoconym murzynom i przyjmować ich sperme xD
  • Odpowiedz