Wpis z mikrobloga

@TymRazemNieBedeBordo: a co chcesz więcej do tej gry dodawać? Nowe tryby w takiej grze to nie jest łatwa sprawa, i tak wszyscy grają klasyczne mecze, popatrz ile ludzi gra w pozostałe tryby, garstka. Nowe autka jak najbardziej mają sens, kupiłem ich trochę, bo podobają mi się, zaczęli dodawać auta z prawdziwości ( ͡° ͜ʖ ͡°) i trochę smutno, że w przyszłym roku nie zobaczę dodatkowej zawartości, którą
@ZmutowanaFrytkownica: @Tak_masz_racje: nawet nie próbują. dodali 3 tryby, owszem, ale poza rumble, reszta na odwal się. np snow day miało być jednorazowym eventem na którąś zimę, a została jako gra rankingowa.

Dziwne, że auta nie będą wychodzić, ale... 90% graczy gra octane ¯\_(ツ)_/¯ może najzwyklej im się nie opłacało, skoro wyszło real life, mogło nawet się nie zwrócić za koszta licencji
Dziwne, że auta nie będą wychodzić, ale... 90% graczy gra octane ¯_(ツ)_/¯


@TymRazemNieBedeBordo: A ja gram właśnie autem z DLC - dominusem. Poza tym to, że ktoś gra głównie jednym autem to nie znaczy, że nie chce kupować innych.
A co do samej gry to i tak większość ludzi gra zwykłe, klasyczne mecze. Jak chcesz coś innego, czyli inne mapki, treningi jakieś ciekawe to masz w workshopie. Czyli to czego epic
dominusem


@Tak_masz_racje: kurfa, zapomniałem że na pc to auto nie jest w podstawce.

ja nie przeczę że to #!$%@? ruch, tylko mam nadzieję, że samo RL się rozwinie, jak i Epic ze swoim store. Nie lubię Steama, ale jest lepszy od Epic store, co nie znaczy, że mu nie kibicuje by nie stał się lepszy. Zobaczymy po pół roku. użytkownicy Steama będą bezpieczni, to co kupili zostanie na ich kontach