Wpis z mikrobloga

  • 2
#vpn #internet #policja #oszustwo
Witam piszę ten post ponieważ ostatnio miałem okazję używać windscribe taki darmowy VPN wszystko wyglądało ok działał sprawnie myślałem że to jest legit program, myliłem się około 2 miesiące temu UPC zadzwoniło aby poinformować że policja dzwoniła w sprawie ataków DDoS z mojego IP na strony policji, oczywiście to nie ja a akurat tego samego dnia znajomy powiedział mi o tym że windscribe nie ma swoich serwerow tylko używa internetu użytkowników i w dodatku powiedział że właśnie atakują strony policji wtedy zrozumiałem o co chodzi napisałem do niego o tym że dostałem taki telefon on mi nie chciał uwierzyć myślał że żartuje no i wsm już jest dobrze sprawa wyjaśniona więc jest wszystko dobrze jeżeli używasz tego VPN to nie znaczy że na 100% spotka cię to co mnie ale to nie jest bezpieczny VPN tersz już wiem żeby nie używać free VPNow aktualnie używam NordVPN.
  • 27
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PajonkGeniusz nie reklamuje NordVPN (chciałbym xd) i wgl to jak dodać post bo nie ogarniam wykopu za bardzo jak widzisz od godziny mam konto z czego na wykopie byłem z 10minut
  • Odpowiedz
@Noriak: Ameryki nie odkryłeś, darmowe vpny nigdy nie były ani nie będą w pełni darmowe, korzystać z takich vpnow to trzeba mieć pół rozumu albo ułańską fantazję :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@garrfik wiem o tym wtedy rzeczywiście głupi byłem teraz już wiem żeby tak nie robić ale przypomniał mi się temat to napisałem o tym
  • Odpowiedz
@Noriak nie. Windscribe nie używa neta użytkownika jako serwera. To robi softether. Ale prawda, mogło ci się to przydażyć bo hakerzy to nawet strony FBI potrafią przechwycić.
  • Odpowiedz