Wpis z mikrobloga

@Grzolsat: Bo to chłopcy z syndromem oblężonej twierdzy. Facet zabija? Super, norma. Baba zabija? O boshe! Znowu te femi g---o!!!!11one
Grupa mężczyzn idzie do ataku w jednym ujęciu? Spoko, zajebiście. Grupa kobieta idzie do ataku? No oczywiście musieli wcisnąć te j----e girl power wcisnięte na siłę. GARDZE!
  • Odpowiedz
  • 0
to, że coś było w komiksie nie oznacza że nie jest z-----e ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Trajforce No to jest już zupełnie inna para kaloszy bo ludzie mówią że Kapitan w filmie ma taką fryzurę bo ma to symbolizować feminizm (XD) kiedy scenarzyści zwyczajnie szanują materiał źródłowy. A to się zawsze ceni.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: są ludzie, którzy myślą że to że Sam będzie następnym Capitanem Ameriką jest poprawnością polityczną.

Ludzie to w 90% debile, tego sie trzymajmy
  • Odpowiedz
Grupa mężczyzn idzie do ataku w jednym ujęciu? Spoko, zajebiście.


@Corkamalarza: Oświeć mnie proszę, w którym filmie Marvela była scena chociaż trochę podobna do tej z A:EG tylko z udziałem facetów?

Nie wiem dlaczego ludzie narzekają na nową fryzurę Kapitan Marvel.


@Grzolsat: Bo to c-----a fryzura jest. Zamykam temat.
  • Odpowiedz
@Grzolsat: Powod prosty - nie kazdy jest po uszy w temacie - jak pewne rzeczy moga sprawic usmiech na twarzy fana, to osoba postronna ktora wie ze Thor ma mlot a Ameryka tarcze pewnych rzeczy nie wylapie badz bedzie przeszkadzalo jej jak giwera od Thora. Ja akurat te fryzure skojarzylem jak ogladalem jakies ciekawostki o niej czy ktos wspomnial jej pozniejsza historie w komiksach po premierze filmu gdy zainteresowanie nia
  • Odpowiedz