Wpis z mikrobloga

@marrw: Ja #!$%@?ę, Pawłowicz to ewenement. Wielka profesor prawa. Tak jak ludzie tutaj gadają na wykopowych frustratów, którzy wylewają jad na ludzi, którzy coś osiągneli, tak jej wizerunek powinien być ustaiwony jako tło pewnych tagów tutaj dominujących. Ona, i wielu innych wykładowców (włącznie z tymi, z którymi miałem do czynienia) dowodzą, że naukowo można być doktorem, lub profesorem ale w kwestii etyki i wychowania to nawet nie podstawówka
Radek chwali się ,że był na studiach i to o dziwo nie na nauczaniu domowym więc miał tam jakiś innych uczniów prócz siebie. Kryśka jak zwykle ma problem bo on się chwali. A on potem jak zwykle pokazuje ,że słoma z butów wychodzi.
A wykopki srają na siebie zależnie od strony politycznej nie patrząc na to ,że takie dziecinne zachowanie jest niegodne żadnego polityka i oboje powinni być zapomniani.

@marrw: W sumie to dobrze że ten prostak nie został premierem/prezydentem czy czymkolwiek.


@kinlej: Jasne, lepsza taka ciepła klucha Andrzej chodzący mem. Co jak co ale Sikorski na prezydenta lub premiera pasuje, a Pawłowicz na inne traktowanie po prostu nie zasługuje i każdy powinien przestać obchodzić się z nią jak z jajkiem i twardo pokazywać gdzie jej miejsce. Kto widział #pawlowiczcontent ten wie, że merytoryczna dyskusja z tą osobą sensu
@hajnekan: @JulienSorel: i reszta pisowskich trolli, przecież ta wariatka gada całkowicie od rzeczy, Sikorski nigdzie nie pisał że czuje się 'prawie cesarzem' tak jak to napisała, ot przypomniał sobie w zwykły sposób że miał kiedyś okazję studiować z nowym cesarzem Japonii i tyle. To Kryśka złapała nagłego bólu dupy i zaczęła się rzucać do niego z niewiadomo jakiego powodu. Radek prawidłowo nazwał ją wariatką, bo tak właśnie się zachowała.
@marrw: pięknie mu pojechała. Zostanie zaoranym przez Krystyne Pawlowicz musi być bardzo dotkliwe dla takiego buca jak Sikorski, który zapewne czuje się od niej w jakiś sposób lepszy. Teraz zakompleksiony bufon nie będzie spał po nocach
@marrw:

reszta pisowskich trolli,

PISOWSKICH TROLLI


Każdy, kto odbiera inaczej tę sytuacje, to pisowski troll xD Puknij się w czambuł.

W dobrym guście jest nie chwalić swoimi koneksjami i wykształceniem, gdy sytuacja tego nie wymaga. Sikorski pokazuje swoją pretensjonalność i małość, na każdym kroku podkreślając studiowanie w Oxbridge. Pawłowicz jest wariatka, ale tu akurat celnie go wyśmiała zauważając, ze pewnie nawet Sikorski ani razu nie rozmawiał z synem cesarza xD Może
@marrw Nie jestem za pisem przygłupie. Po prostu takie odzywki to mogą pasować do szurniętej Pawłowicz. Radek, którego jednak uważam za kogoś bardziej ogarniętego powinien inaczej ja zniszczyć, bez takiego rynsztokowego języka.