Wpis z mikrobloga

Nie wiem co sobie myślicie, ale jak dla mnie to kompromitacja obojga. Ręce opadają jak sobie człowiek uświadomi, że takie kartofle są "elitą" narodu. Jeszcze jakby Radek kolegował się, bądź siedział w jednej ławce z tym cesarzem lub dostał pocztówkę od Japończyka to rozumiem, a tak to znów wychodzi, jakie kompleksy ma i musi się dowartościowywać. No i riposta gorzej niż klocuch12, bo ten przynajmniej odpowiedziałby "cichaj babo!" zgodnie z konsekwencją i
W dobrym guście jest nie chwalić swoimi koneksjami i wykształceniem, gdy sytuacja tego nie wymaga.


@JulienSorel: A od kiedy to polityk nie moze sie pochwalić swoim osiągnięciem, które go wyróżnia na tle innych ?
Pisowscy politycy potrafią się chwalić osiągnieciami innych na każdym kroku (zwłaszcza,ze swoich za bardzo nie mają) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

celnie go wyśmiała zauważając, ze pewnie nawet Sikorski ani razu nie rozmawiał z
@drel Spoko, nie wyłudził, ale kogo to tak naprawdę obchodzi? Czy gdyby wyłudził ktoś by się tym zainteresował- Nie, nikt by nawet o tym nie wiedział, tutaj każdy się ekscytuje tym jak jej odpisał a nie tym co jest ważne.
@Rabke: Doprawdy wspaniale. Nie chcę Cię martwić, ale Kaczyński i PiS jeszcze długo porządzą polską, skoro opozycyjne autorytety intelektualne prezentują taki poziom.
Radek lepiej niech się wytłumaczy ze swojej współpracy z mi6 i tego co robił w afganistanie


@SigmundFreud: Walczył z komunizmem. Ale tak naprawdę, z kałachem w ręku. Akurat w czasie, gdy Korwin pisał felietony dla Trybuny Ludu a Piotrowicz oskarżał opozycjonistów.
@marrw: już widać jak pisowska bojowka na wykopie szczeka xD Jak mnie to absolutnie nie dziwi, ze jedyne osobniki gotowe bronić tej wariatki siedza na tym portalu xD
@hajnekan: Dokłdnie pojechała pyszałkowatemu bubkowi co to się chciał pochwalić z kim to on nie wysiadywał krzesełek na wykładzie... pewnie nawet nie rozmawiali po za kurtuazyjną wymiana grzeczności ale już KOLEGA hhe mały człowieczek
paskudny typ...