Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, jak to jest z #niebieskipasek jak #rozowypasek staje się trochę niedostępna, chociaż wcześniej było zupełnie inaczej? I na odwrót? Czy z reguły jak jedno się oddala to drugie zaczyna się bardziej starać? Czy rynek jest tak nasycony, że daje sobie spokój i szuka dalej?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: no różowe lubią jak mają atencję chłopa, który jej się podoba, więc pewno robi to specjalnie dla zasady "staraj się niebieski, staraj". Owocnie potem będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oby. Trzymam kciuki Mirku, sam czuję miłość w powietrzu


@Kubeg: ja tam stwierdziłem ze #!$%@? takie zagrywki,, zerwałem kontakt, poblokowalem gdzie się da i #!$%@? wie czy w ogóle żyje xD
@FeyNiX no właśnie różowe lubią, bo wtedy wiesz, troszczysz się, dbasz i takie tam. Ja tam tego nie rozumiem, ale po prostu poddaję się takim praktykom. Zobaczymy. Może niedługo będę tutaj płakać ah. Wszystko zależy od różowego może przyszłego
@Kubeg: czyli jakim praktykom sie poddajesz? spoko jest dla ciebie to dzisiaj ma #!$%@?, jutro nie a moze za tydzie n znowu #!$%@?? i myslisz ze w zwiazku bedzie inaczej? a pomyslales zeby znalezc, no nie wiem, kobiete ktora wie czego chce i nie bawi sie w jakies gierki?
@Piotero1 nie mam pojęcia w jakich związkach byłeś oraz ile masz lat, ale to, w jakich kręgach się obracam wygląda ciut inaczej niż Ty opisujesz. Nie wszyscy tutaj są po 30
@Kubeg: nie rozumiem twojego komentarza. czyli po 30 podchodzisz do zwiazkow/relacji jak czlowiek, nie bawisz sie w gierki a jak jestes mlodszy to zamiast byc normalny to #!$%@? jakis szajs bo tak i to spoko? XD
@Piotero1 Nie do końca dobrze to ująłem. Po prostu dla dziewcząt to jest atrakcyjne, tudzież przyjemne, że mężczyzna wykazuje nią zainteresowanie. Nie wiem jak można tego nie rozumieć
@FeyNiX no właśnie różowe lubią, bo wtedy wiesz, troszczysz się, dbasz i takie tam. Ja tam tego nie rozumiem, ale po prostu poddaję się takim praktykom. Zobaczymy. Może niedługo będę tutaj płakać ah. Wszystko zależy od różowego może przyszłego


@Kubeg: tutaj ta niedostępność weszła trochę na wyższy poziom. Rozumiem ze każda pragnie atencji ale jak jest za dużo to tez im źle bo wychodzi się na pantoflarza i ogólnie psa na
@Piotero1 Nie do końca dobrze to ująłem. Po prostu dla dziewcząt to jest atrakcyjne, tudzież przyjemne, że mężczyzna wykazuje nią zainteresowanie. Nie wiem jak można tego nie rozumieć


@Kubeg: ale jak za bardzo to tez źle i szybko im się to nudzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Znam to z własnego doświadczenia
@Kubeg: czyli jakim praktykom sie poddajesz? spoko jest dla ciebie to dzisiaj ma #!$%@?, jutro nie a moze za tydzie n znowu #!$%@?? i myslisz ze w zwiazku bedzie inaczej? a pomyslales zeby znalezc, no nie wiem, kobiete ktora wie czego chce i nie bawi sie w jakies gierki?


@Piotero1: ciężko o takie ( ͡° ʖ̯ ͡°)