Wpis z mikrobloga

@kabelodneta: to masz powód do radości połowa sprzętu nie podołała. I tu nie chodzi o rozdzielczość a raczej skalę natężenia światła a może technikę nagrywania tych scen nie wiem to już musiałby się wypowiedzieć jakiś specjalista z wypoku. Starszy sprzęt, laptopy, monitory miały spore problemy żeby cokolwiek dało się zobaczyć. Ciekawe jak duży to problem w skali światowej jak dla mnie solidny fuckup. Ja zamierzam zrobić powtórkę na oledzie.
  • Odpowiedz
@gabaoth: oglądałem wczoraj na tv 55" w full hd całkowicie po ciemku bo wiedziałem czego się spodziewać no i też słabo to wyglądało. Dziś obejrzałem drugi raz w takich samych warunkach ale podbiłem jasność obrazu w ustawieniach no i było lepiej ale kolory mniej naturalne.

Nocne bardzo dynamiczne sceny z dużymi ilościami migotającego ognia i śnieżnej zamieci no i dużo było fragmentów gdzie sceny były tak pocięte i krótkie, że nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LucLac ale oglądałeś na oledzie i też tak samo? Zobaczymy jak pojdzie na tv który obsługuje Dolby Vision i wszelkie Hdr itp. Aplikacja Netflixa akurat sama dostosowuje wersję treści do sprzętu i obsługiwanych technologii dlatego na wielu poziomach Netflix > Hbogo. Mnie strasznie dziwi taki fuckup po globalnych problemach z premierą nowego seoznu. Tak czy inaczej kolejny rekord pobity - #!$%@? fanów ;)
  • Odpowiedz