Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Seks nonstop

Witam szczerze powiedziawszy mój problem dla niektórych może nie wydawać się problemem ale prosił bym może o jakaś rade lub opinie

Jestem z dziewczyna od 3 miesięcy średnio spotykamy się 2-3 razy na tydzień czasem raz w zależności od tego kiedy mam czas. Jeżeli przychodzi do mnie na noc to praktycznie cały czas uprawiamy seks z małymi przerwami po 15-30min nie jest to seks po 5-10min tylko godzinę lub więcej, fizycznie daje rade jednak psychicznie nie za bardzo. I własnie martwi mnie to ze ona nonstop chce, bo ja szczerze powiedziawszy po 2-4 razie juz praktycznie nie dochodzę tylko tyle ze mogę dalej i nie sprawia mi to takiej przyjemności jak wcześniej. I teraz nie wiem czy to jest tak ze ja jej nie zaspokajam czy porostu ma tak wysokie libido. Z tego co wiem miała przede mna kilku parterów i nie jest to dziewczyna która dopiero odkrywa seks. Może ktoś mi coś doradzi.


http://www.podrywaj.org/forum/seks_nonstop