Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie to, że każda potwora znajdzie swego amatora. Dziewczyna może być głupia, chamska, niegrzeczna, pić, ćpać, palić, nic sobą nie reprezentować, a i tak znajdzie się niebieski który ją zechce. Karyna znajdzie Sebę, a Szlauf beta orbitera. Kiedyś kobieta musiała się wykazać na polu społecznym, żeby ktoś chciał zabiegać o jej względy. Katastrofa. #!$%@? przesłoniła wam oczy! Dacie się szmacić, tyle tylko mieć okazję zamoczyć. Tfu, tfu! Jeśli zależy wam na ruchaniu to idźcie se na #divy
#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #seks #zwiazki #p0lka #p0lki
  • 23
  • Odpowiedz
@Kapsel3k z tego co widzę, to nie napisałeś o kobietach które zdradzają, tylko o "głupich, chamskich, niegrzecznych, palących"... etc.
Z taką wiedzą możesz zrobić poradnik, jak znaleźć kobietę która nie zdradza. Z zerem na liczniku będziesz miał dużo do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kapsel3k dokładnie tak, chyba, że zdradza kobieta, to tylko jej wina xD

śmieszy mnie takie podejście, nawet jak facet puści się w kiblu na dyskotece pod wpływem % to też jest wina jego partnerki?
  • Odpowiedz
@harpiowata: Chyba #logikarozowychpaskow Patrz, mój wczorajszy wpis:
Zdrada nigdy nie leży po jednej stronie. Jeśli traktujesz dziewczynę jak worek na spermę, to nic dziwnego że dorabia Ci rogi. Odwrotnie wiemy jak jest. Jak facet nie dostaje seksu w domu, to znajdzie na mieście chociażby #divy Powód zdrad i dużej ilości problemów jest prozaiczny. Brak rozmowy i chęci. Znajdziesz różowy lub niebieskie pasek i uważasz, że już
  • Odpowiedz
@Kapsel3k to kobieta jest maszyną, która musi uprawiać seks? Wiesz, są leki które zmniejszają popęd seksualny (jako efekt uboczny ofc), są gorsze okresy w życiu, kiedy seks to ostatnia rzecz o której się myśli. Seks nie jest czymś obowiązkowym w związku, chociaż nie ukrywajmy - na pewno on jest podstawą dobrej i dopasowanej relacji.

To jak, kiedy pijany facet zaliczy jakąś laskę na imprezie to jest częściowa wina kobiety, tak? xD
  • Odpowiedz
@Kapsel3k: ale #!$%@? cie to gosciu, kiedys pisales ze masz zone i dzieci, to po #!$%@? sie wypowiadasz tu wgle xD co, tez planujesz zdrade ale na same p0lki trafiasz? #!$%@? jest ta atencja
  • Odpowiedz
@harpiowata: #logikarozowychpaskow Sama napisałaś, że seks to podstawa dobrej relacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ludzie powinni dobierać się także pod kątem potrzeb seksualnych. Ja nigdzie nie napisałem, że kobieta jest maszyną do seksu, ale jeśli pożycia brak i druga osoba nie widzi w tym nic złego i nie chce tej sytuacji zmieniać no to ¯\_(ツ)_/¯ trzeba się rozejść.
Nawet psychologia mówi, że powody zdrad
  • Odpowiedz
@harpiowata: widziałem jak ktoś go kiedyś pocisnął a on komentarzem odpowiedział, że jego to nie dotyczy, bo on już ma szczęśliwą rodzinę i klepie swoją żonę po tyłku, nie potrzebuje jakiegoś tinder itp.. chyba coś się nie zgadza ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Kapsel3k a widzisz różnicę pomiędzy podstawą a czymś obowiązkowym? Miłość czy uczucia też są podstawą normalnej relacji, a w większości małżeństw, po wielu latach jest jedynie przyzwyczajenie.
Patrz, pokażę ci swój przykład - nie miałam żadnych problemów z libido, dopóki nie zaczęłam brać trzech leków, które właściwie są dla mnie podstawą. Wcześniej w związku seks był regularnie, po pewnym czasie niestety zaczął być rzadziej, również też z powodu mojego stanu psychicznego.
  • Odpowiedz
#!$%@? przesłoniła wam oczy! Dacie się szmacić, tyle tylko mieć okazję zamoczyć. Tfu, tfu! Jeśli zależy wam na ruchaniu to idźcie se na #divy


@Kapsel3k: zwróć uwagę, że te #!$%@? które dają sobie tak wejść na łeb

1 - byli tak wychowywani, że kobiety nie można uderzyć nawet kwiatkiem, trzeba je wynosić na piedestał tak trzeba
2 - byli zbyt nieśmiali, aby móc stawiać twarde oczekiwania i wymagania, przekładać szacunek do samego siebie jako
  • Odpowiedz
@harpiowata: Zaraz się #!$%@? własną pięścią ( ͠° °) Opisałaś totalnie inną sytuację, niż ja. #logikarozowychpaskow Jaki miałaś wpływ, na sytuację w której się znalazłaś? Pewnie żadnego. Każdy normalny niebieskipasek to zrozumie. Ale, załóżmy, że niebieskiepasek nie wie o sytuacji w jakiej jesteś i nie chcesz mu o tym powiedzieć. Relacja się psuje, frustracja, bo nie wie o o chodzi. Wiele rzeczy można
  • Odpowiedz
@Kapsel3k tagowanie wszystkiego #logikarozowychpaskow niestety nie powoduje, że odpowiedz jest inteligentniejsza :P Rób to śmiało, selekcja naturalna.

Miałam wpływ, bo mogłam próbować zmienić leki, bo mogłam je rzucić. Jeśli niebieski nie wie nic o tym, to problemem jest tutaj raczej brak zaufania i dobrego kontaktu w związku, nie to, że "różowa nie chce dać". To, że relacja się psuje nie jest powodem do zdrady. Nie jest ci dobrze w
  • Odpowiedz
@harpiowata: Daj mi sznur, to się wyhuśtam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrz, liryczna chłosta
Nie jest ci dobrze w związku, rozmowy nie dają efektu, nie ma żadnej przyszłości? To zerwij, zamiast się pieprzyć na boku.
A to napisałem wyżej: Jak masz zamiar kogoś zdradzić, to się z nim rozejdź, po co robić człowiekowi przykrość ¯_(ツ)_/¯
Dalej:
Sam napisałeś, że to mężczyźni zdradzają z zwykłych przyczyn mechanicznych - czyli z braku opanowania nad swoim penisem, bez żadnego logicznego myślenia. Jest pożądanie, jest frustracja seksualna? Trzeba się puścić z jakąś laską, to jest przecież POTRZEBA!
A tu moje: Relacja się psuje, frustracja, bo nie wie o o chodzi. Wiele rzeczy można sobie pomyśleć. W takiej sytuacji coś
  • Odpowiedz