Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Problem ze wzwodem

Siemka dawno mnie nie było tu na stronie, teraz mam pewien problem, potrzebuje pomocy/rad/wskazówek. konkretniej chodzi o to:


w skrócie :

Kiedyś nie mialem przez dlugi czas partnerki co doszlo do tego ze sie masturbowałem. jakies 3 lata. nie mialem żadnych problemow ze wzwodem, teraz od pół roku mam partnerke, zaczeliśmy uprawiać sex jakieś 2 miesiące temu i nie było ze wzwodem zadnych problemów, tydzień temu tak samo byliśmy u mnie leżeliśmy wszystko ładnie pięknie, gra wstepna, te sprawy. W końcu sięgnołem po gumkę, i kiedy ja zakładałem penis mi opadł stał sie giętki, na początku myśle dobra nic, coś poszło nie tak, nie myślałem nad tym poważnie, próbowaliśmy razem go pobudzić jeszcze jakoś no ale wyszla z tego juz lipa nie dało sie. myśle dobra to nic takiego. no ale potem zaczoł sie problem. na drógi dzień próbowałem go obudzić jakoś, tak samo nie wyszło. To jest moja historia w skrócie.


Konkretnie chodzi o to ze od tygodnia nie chce mi stanąć, jest martwy...

Nie wiem co robić i do głowy mi juz przychodzą rożne dziwne myśli. straciłem pewność siebie przez to. Prosze was o jakieś wskazówki od czego to mogło wyniknąć, i też o wzięcie tematu poważnie.

Z góry dzieki...


http://www.podrywaj.org/forum/problem_ze_wzwodem_0
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach