Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja #antykoncepcja #prezerwatywy

chce bez gumek

Witajcie uwodziciele!

Mam problem z nietypową laską. Mam 24 lata ona też. Znamy się 2 miesiące. Problem jest w tym, że gdy jest rozpalona na maksa i zaczynam zakładać gumę mówi "proszę kochajmy się bez gumek przecież jesteśmy w takim wieku że niestraszna nam wpadka nieprawdaż?" zalewa mnie krew nagła bo znamy się 1,5 miesiąca a laska nie liczy się z tym że może ze mną wpaść i zostawia mi pełną swobodę działania. Nawet na dni płodne nie patrzy. Trochę jej nagadałem że byłem w długim związku i ogólnie jak to dobrze było dymać bez kondonów, ale i tak zastanawia mnie ten fakt że kobieta bezgranicznie ufa poznanemu facetowi i nie liczy się z ciążą. Zapomniałem dodać że pracuje w aptece i dodała na koniec że są różne sposoby w razie czego jakbym nie zdążył... Mam nadzieję że mnie rozumiecie bo dymanko a ciąża to całkiem co innego i nikt nie chce wpaść na tak wczesnym etapie związku... co sugerujecie?


http://www.podrywaj.org/forum/chce_bez_gumek
  • 3
  • Odpowiedz