Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Sex wśród grupy znajomych, jak to rozwiązać pozytywnie?

Panowie, jak zachwoujecie sie w takiej sytuacji. Chcę najpierw zapytać zanim wypróbuję. Może podsuniecie mi jakieś przykłady sytuacji z życia.

W weekend spotkałem się ze znajomymi w klubie. Był tam mój kumpel ze swoją dziewczyną, a także dwie koleżanki. Jedna odważna, a druga taka skromniejsza. Wiem, że obie mają na mnie ochotę, ale... właśnie tu jest mój problem.

Nie jestem osobą, która szuka konfliktów. Lubię żyć z ludźmi w zgodzie, a wszystko co robię najpierw analizuję. Jeśli nie mam nic przeciwko to działam i wtedy mam gdzieś to co na ten temat sądzą inni. Taki już jestem.

Ale w tej sytuacji nie wiem, jak postąpić. Ok piszę. Ta odważniejsza, niezwykle seksowna panna, właśnie na tym spotkaniu zaczęła do mnie wyraźniej podbijać. Np. napisała mi na ręce serce i jej imię, a później zaczęła jeździć swoją dłonią po mojej nodze od kolana prawie pod samego #!$%@?. Wszystko pod stolikiem. Splotłem dłonie za głową i patrząc jej w oczy rozsiadłem się nie zabierając nogi. Miał to być hamski żart, ale chyba wzięła to na serio, zaczęła się zbliżać, a jej ręka zaczęła jeździć coraz wyżej.. Wszystko byłoby okej gdyby nie widok tej drugiej naprzeciwko i jej pogardliwy wzrok. Nie zwracała na mnie uwagi później do chwili gdy wychodząc pożegnałem się z nią.

Gdyby jej nie było odwzajemniłbym napewno jej intencje. Ale w takiej sytuacji jak była wtedy, obróciłem to wszystko w żart. Kurczę jest jakieś wyjście, żeby sytuacja w której znajomi uprawiają ze sobą sex i potem się normalnie spotykają? Nie widzę w tym nic złego, ale też.. nie wiem jak to rozwiązać, bo mam wrażenie, że one szukają faceta na stałe, a nie tylko partnera do stosunku.

Jeśli może ktoś mi coś doradzić, będę wdzięczny.


http://www.podrywaj.org/forum/sex_wsrod_grupy_znajomych_jak_rozwiazac
  • Odpowiedz