Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #lozasamcow #p0lak #afera #seks #dziewczynybeztabu #chlopakibeztabu #zwiazki #niebieskiepaski #hipokryzja

Seks raz na tydzień

Panowie, uprawiam z moją dziewczyną bardzo dobry seks. Problemem jest to, że ona mówi, że raz na tydzień jej wystarcza. Jak to usłyszałem to się przeraziłem - strasznie mało jak dla mnie. Ostatnio widujemy się około 3 razy na tydzień więc tak dwa razy uprawiamy seks. I wszystko spoko, ale ona wali teksty w stylu: seks nie jest najważniejszy, jak zamieszkamy razem to chyba nie będziemy uprawiać seksu codziennie bo mnie to wykończy, seks raz na tydzień to dla mnie w sam raz. Dodam, że jak już dochodzi do seksu to ona robi się tak spragniona, że odlatuje i sprawia po prostu wrażenie osoby, która kocha seks. Tym bardziej dziwi mnie to jak na następnym spotkaniu zaczynam ją przytulać a ona na to, że nie ma dziś ochoty, że to za często. Kłamie, że ma dobry seks? Taki temperament? (w to mi się wierzyć nie chce bo jak uda mi się ją czasem namówić na nadprogramowy numerek to jest bardzo aktywna i namiętna). Nie rozumiem, może to jakiś st żeby wyjść na niedostępną a tak na prawdę oczekuje, że ją ostro zerżnę bez pytania?


http://www.podrywaj.org/forum/seks_raz_na_tydzien
  • 1
  • Odpowiedz