Wpis z mikrobloga

Prośba. Jak ktoś rejestruje fake konto, to niech to robi metodą pokazaną poniżej, dotąd te idiotki wszystkie dodają mi bez problemu. xD Ciekawe kiedy się zorientują xD W każdym razie nawet jak jedno mi zleci to będzie zapas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kilka ciekawych screenów z rozmów z ich starymi w komentarzach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dziewczynybeztabu #mikroblogplus
Pobierz a.....w - Prośba. Jak ktoś rejestruje fake konto, to niech to robi metodą pokazaną po...
źródło: comment_Ui90s1vFGNCuFWGsVdHcXHKxnNbGn7s9.jpg
  • 43
@Andi128: ta xD rozegrane elegancko, jutro mam nadzieję kilka update'ów wjedzie na stół ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ogółem z mojej strony #!$%@? 20 sztuk, nawet kilka ode mnie z miasta dziwnym fartem xD jak reszta też się tak przyłoży, to spokojnie do tygodnia skończymy
@Andi128: no ale nie na wszystkie coś masz, nie wszystkie były aktywne, ja szacuje, że może 5-6 tysięcy było porządnie aktywnych, może więcej. Trzeba spytać kogoś, kto robił dumpa całej grupki, ile ich tam jest. I myśleliśmy w sumie, by zrobić jakieś listy, żeby się nie dublować w #!$%@? do rodziców/szkół
@lubie_piwo: bo jeszcze nie wysłałem xD sorry, robota wre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Andi128: no to prawda, ale z drugiej strony szkoda, żeby tak wszyscy lecieli z góry listy i tym na dole się upiekło, kurcze. Ale można to jakoś podzielić, że jeden zaczyna od połowy, trzeci z jednej trzeciej, etc - to może i ostatnie będą pierwszymi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)