Wpis z mikrobloga

Prośba. Jak ktoś rejestruje fake konto, to niech to robi metodą pokazaną poniżej, dotąd te idiotki wszystkie dodają mi bez problemu. xD Ciekawe kiedy się zorientują xD W każdym razie nawet jak jedno mi zleci to będzie zapas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kilka ciekawych screenów z rozmów z ich starymi w komentarzach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dziewczynybeztabu #mikroblogplus
Pobierz a.....w - Prośba. Jak ktoś rejestruje fake konto, to niech to robi metodą pokazaną po...
źródło: comment_Ui90s1vFGNCuFWGsVdHcXHKxnNbGn7s9.jpg
  • 43
@Andi128: w sumie to a propos mam sprawę, ale to jednak nie tutaj xD jak ci odblokują premium discorda, to się odzywaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lubie_piwo: w tygodniu jak tylko zaksięgują przelew, chociaż ostatnio były opóźnienia, bo karaczany wykupowały, żeby spamować CP, to musieli weryfikować ¯\_(ツ)_/¯
@lubie_piwo: no to powinno być szybko, ostatnio są nocne warty, bo ponoć przygotowują listę zielonek z DBT, które spamowały serwis, żeby przekazać ich dane policji. Oby jak najszybciej, bo już mnie #!$%@? ich spam, a na to jest paragraf, ale one są na to za głupie, rzecz jasna xD będzie podwójna niespodzianka dla rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)