Wpis z mikrobloga

Miałam nie wypowiadać się w tej kwestii, ale zmieniłam zdanie.

Nie wiedziałam, że na portalu zawalonym kontentem nsfw, cyckami, jakimiś dupami z instagrama jest tyle świętojebliwych dewotów. Wystarczy, że jakaś kobieta miała-zdaniem wykopowych strażników cnoty-nieodpowiednią liczbę partnerów seksualnych i już są o tym poinformowani jej rodzice, szkoła i chłopak. To nie jest wasz #!$%@? biznes czy kobieta jest czterdziestoletnią dziewicą, czy też ma nowego partnera co tydzień. Owszem, możecie odrzucić taką kobietę do związku (związki z założenia polegają na odrzucaniu niepasujących nam osób i przyjmowaniu odpowiednich dla nas), ale po co wam informowanie wszystkich, kogo możecie wystalkować, o życiu seksualnym tej kobiety? Czujecie jakąś satysfakcję? Może to zazdrość, bo wy swoje nastoletnie lata przesiedzieliście przy kompie, a ktoś śmie śmieć mieć życie towarzyskie i (o zgrozo) uprawiać seks.

Nie twierdzę, że te dziewczyny postępują mądrze pisząc rzeczy, których potem się wstydzą, pod swoim imieniem, nazwiskiem i zdjęciem. Wręcz uważam, że postępują bardzo głupio. Ale kto z nas, do cholery, postępował mądrze i dojrzale mając 16 lat? Dajcie nastolatkom popełniać błędy, nie musicie dorabiać im problemów.

Teraz kwestia zdrad. Nie będę ich pochwalać ani usprawiedliwiać. Ale wykopki, czym innym jest dowiedzieć się, że koleżanka zdradza swojego chłopaka i powiedzieć mu o tym, a czym innym celowo zakładać fejkowe konto, żeby dostać się na grupę, potem z zapałem szukać postów o zdradzie, po czym stalkować autorki wpisów i ich najbliższych. To drugie śmierdzi jakimiś problemami ze sobą. Czy normalna osoba poświęca kilka godzina na szukanie informacji o kompletnie obcej osobie, o której nawet się #!$%@? nie słyszało, tylko po to, żeby 'uratować jej partnera'? Niczym się nie różnicie od starych bab, które chodzą do kościoła tylko po to, by rozejrzeć się czy somsiad też przyszedł i ile rzucił na tacę. Strażnicy moralności się znaleźli. Uszczęśliwianie ludzi na siłę nigdy nie przynosi niczego dobrego. Gdybyście przynajmniej połowę energii jaką ładujecie w stalkowanie tych lasek poświęcili na samorozwój, to gwarantuję, że popularność tagu # przegryw spadłaby kilkukrotnie.

Zaraz się zacznie najazd komentarzy o tym, że jestem karyną/dziwką i NA PEWNO zdradzam swojego partnera i miałam 20 partnerów seksualnych w wieku 15 lat. Wnioski jakie wysnuwają użytkownicy tego portalu nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. Nie robię tego często, ale komentarze wyzywające mnie od szmat/p0lek będę usuwać.

#dziewczynybeztabu
  • 65
  • Odpowiedz
@Soojin21: no w sumie mam podobne przemyślenia. Nie jestem fanem rozwiązłości i przechwalania się nią gdziekolwiek, zdradę uważam za jedną z najpodlejszych rzeczy, jakie można zrobić drugiemu człowiekowi, ale wyszukiwanie postów z jakiejś zamkniętej grupy, pisanie po rodzicach, chłopakach itp. samozwańcza obrona moralności trochę mnie dziwią. Przede wszystkim - po prostu szkoda czasu.
  • Odpowiedz
@Soojin21: No ale Ty to akurat robisz trochę kurtyzanę z logiki...Co mają do tego wszystkiego zdjęcia nsfw na wykopie, czy ktokolwiek kogokolwiek krzywdzi przeglądając je? Sam lubię ten tag przejrzeć i nadal uważam, że chwalenie się publicznie zdradą męża jest #!$%@? które powinno być potępione. Czy sam się bawię w wysyłanie screenów? Nie, szkoda mi na to czasu, ale nie odbijajcie bezsensownie piłki bo nie te wykopki są problemem które
  • Odpowiedz
@Soojin21: a co ty w ogóle wiesz o wykopie? Skąd to #!$%@? przekonanie o większości? Gówno wiesz, w dupie byłaś. Podniecone gówniarze, którzy myślą że mają na coś wpływ repostując to samo gówno, kręcąc gównoafarę to nie wykop. Większość użytkowników ma w nosie to frajerskie polowanie na czarownice. Gorące #!$%@? autopromocją i masturbacją mentalną.
  • Odpowiedz
@Danicen: miałem nie odpisywać, ale jednak odpisze na ten wysryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak tak cenią sobie prywatność to po jakiego grzyba piszą o takich rzeczach PUBLICZNIE? Ja podpisując się pod czymś swoim imieniem i nazwiskiem miałbym świadomość, że każdy kto to czyta może z tą informacją zrobić wszystko. Co do dalszych rzeczy typu ONS itp. każdy ma swój kręgosłup moralny i niektórzy takiego czegoś
  • Odpowiedz
@nn1upl: może 1 % pisało o zdradzie. Reszta postów było w stylu "jaki wibrator polecacie", "seks z obcokrajowcem" albo "seks na pierwszej randce". Czy te dziewczyny kogoś tym krzywdziły? Prawie wszystkie były dorosłe i wolne (w znaczeniu niezamężne, w szerszym nie byłoby tego tematu). Nie zdziwię się jeśli któraś się przez to wyhuśta bo straci studia jak laska od whg czy pracę będącą jedynym źródłem utrzymania. Pisały pod własnym nazwiskiem,
  • Odpowiedz
  • 4
@nn1upl
@Soojin21

Co do #!$%@? 15-latek rodzicom bo napisały ilu miały facetów...Zgoda, to jest #!$%@? i niepotrzebne.


Jako ojciec/matka 15 łatki z przebiegiem jak pasatt z Niemiec pisalibyscie tak samo?
  • Odpowiedz
  • 14
@J-Roc o ile moja córka nie łamie prawa to to nie jest moja sprawa z iloma osobami spała. Z resztą, czemu córka, a nie syn? No i określenie 'przebieg' jest na maksa wieśniackie
  • Odpowiedz
  • 1
@Soojin21 XD inaczej byś śpiewała jakby ta córka zaciazyła i nawet nie wiedziała z kim ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Z resztą, czemu córka, a nie syn?


No bo rozmawiamy o grupie dziewczyny bez tabu także ten...

A tak wogole to albo trolujesz albo masz max 17 lat XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Soojin21 no jak różne sytuacje XD
Skoro jest rozwiązła to szansa na zaciażenie wzrasta no nie?
I nie powiesz mi że 15 idzie do lekarza po tabletki XD bo żaden bez zgody matki recepty nie wpisze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@J-Roc to już jest patologia prawa. Dlaczego 15latka według prawa może uprawiać seks, ale nie może sama iść do ginekologa? No i wydaje mi się,że normalni rodzice wiedząc, że ich córka jest aktywna seksualnie sami porozmawialiby o antykoncepcji i poszli po te tabletki. Bo chyba nie sądzisz, że 'zabranianie' (xD) uprawiania seksu cokolwiek by dało
  • Odpowiedz
  • 1
@Soojin21 patologia prawa jest ze dzieci mogą uprawiać seks ( ͡º ͜ʖ͡º) (tak 15 to Jeszce dziecko)
Po 1 to jak się dziecko wychowuje w jakichś wartościach to na pewno na tej grupie nie było XD
Normalny człowiek jak by się dowiedział że 15 latka jest aktywna seksualnie to poszedłby ale po pas ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zastanawia mnie czemu rodzice tych
  • Odpowiedz
  • 1
@Strahl skoro nie przeszkadzają ci dzieci prowadzące rozwiaazly tryb życia to chyba ty ich nie powinieneś mieć ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz