Wpis z mikrobloga

Miałam nie wypowiadać się w tej kwestii, ale zmieniłam zdanie.

Nie wiedziałam, że na portalu zawalonym kontentem nsfw, cyckami, jakimiś dupami z instagrama jest tyle świętojebliwych dewotów. Wystarczy, że jakaś kobieta miała-zdaniem wykopowych strażników cnoty-nieodpowiednią liczbę partnerów seksualnych i już są o tym poinformowani jej rodzice, szkoła i chłopak. To nie jest wasz #!$%@? biznes czy kobieta jest czterdziestoletnią dziewicą, czy też ma nowego partnera co tydzień. Owszem, możecie odrzucić taką kobietę do związku (związki z założenia polegają na odrzucaniu niepasujących nam osób i przyjmowaniu odpowiednich dla nas), ale po co wam informowanie wszystkich, kogo możecie wystalkować, o życiu seksualnym tej kobiety? Czujecie jakąś satysfakcję? Może to zazdrość, bo wy swoje nastoletnie lata przesiedzieliście przy kompie, a ktoś śmie śmieć mieć życie towarzyskie i (o zgrozo) uprawiać seks.

Nie twierdzę, że te dziewczyny postępują mądrze pisząc rzeczy, których potem się wstydzą, pod swoim imieniem, nazwiskiem i zdjęciem. Wręcz uważam, że postępują bardzo głupio. Ale kto z nas, do cholery, postępował mądrze i dojrzale mając 16 lat? Dajcie nastolatkom popełniać błędy, nie musicie dorabiać im problemów.

Teraz kwestia zdrad. Nie będę ich pochwalać ani usprawiedliwiać. Ale wykopki, czym innym jest dowiedzieć się, że koleżanka zdradza swojego chłopaka i powiedzieć mu o tym, a czym innym celowo zakładać fejkowe konto, żeby dostać się na grupę, potem z zapałem szukać postów o zdradzie, po czym stalkować autorki wpisów i ich najbliższych. To drugie śmierdzi jakimiś problemami ze sobą. Czy normalna osoba poświęca kilka godzina na szukanie informacji o kompletnie obcej osobie, o której nawet się #!$%@? nie słyszało, tylko po to, żeby 'uratować jej partnera'? Niczym się nie różnicie od starych bab, które chodzą do kościoła tylko po to, by rozejrzeć się czy somsiad też przyszedł i ile rzucił na tacę. Strażnicy moralności się znaleźli. Uszczęśliwianie ludzi na siłę nigdy nie przynosi niczego dobrego. Gdybyście przynajmniej połowę energii jaką ładujecie w stalkowanie tych lasek poświęcili na samorozwój, to gwarantuję, że popularność tagu # przegryw spadłaby kilkukrotnie.

Zaraz się zacznie najazd komentarzy o tym, że jestem karyną/dziwką i NA PEWNO zdradzam swojego partnera i miałam 20 partnerów seksualnych w wieku 15 lat. Wnioski jakie wysnuwają użytkownicy tego portalu nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. Nie robię tego często, ale komentarze wyzywające mnie od szmat/p0lek będę usuwać.

#dziewczynybeztabu
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@J-Roc tak, uczenie szesnastolatki pasem żeby nie uprawiała seksu to świetna metoda wychowawcza, taka w sam raz z polskiej wsi. Wzbudzasz zażenowanie. Sugerowanie, że 16-latki z dobrych domów nie są aktywnie seksualnie, gdzie ty się uchowałeś? Kontrolowanie 16-latki w internecie? Co, będziesz jej telefon przeglądał?
  • Odpowiedz
  • 2
@Strahl pas to nie metoda ( ͡~ ͜ʖ ͡°) to tylko taka metafora była. Jest wiele sposobów wpłynięcia na zachowanie dziecka. A po 2 jest jeszcze coś takiego jak kontrola ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Tak są takie, znałem takich kilka. Teraz tworzą szczęśliwe związki w przeciwieństwie do dupodajek które albo sa samotnymi matkami albo #!$%@? się dalej ))¯_(ツ)_/¯
Ale z resztą z kim
  • Odpowiedz
  • 8
@J-Roc Nie, po prostu nie ten poziom merytoryczny Seba, szkoda mi czasu na takich ludzi. Dyskusje mogę prowadzić z kimś kto potrafi pisać.
  • Odpowiedz
  • 1
@Strahl czyli z kimś kto ma twoje zdanie tak? Bo wystarczy mieć inne to najpierw się sapiesz, a jak brakuje argumentów to ucieczka i jeszcze argumentum at sebiksum XD
  • Odpowiedz
  • 6
@J-Roc jak zachowujesz się jak seba to będziesz nazywany sebą, przecież nie będę się z tobą gównem rzucał. Poznasz kawałek życia to zobaczysz, że świat nie do końca dzieli się na patologie ruchającą się na potęgę i dziewczynki z dobrych domów, a patologiczna kontrola robi więcej szkody niż pożytku.
  • Odpowiedz
@Soojin21: co do zdrad to przecież te szlaufiska prawdopodobnie zniszczą życie chłopaków z którymi są. Co do stalkowania itd. To trochę rozumiem bo takie szmacisko jak zdradziło chce się wykręcić od tego to nie dotrze to do jej chłopaka. Może wzięła jego telefon i usunęła te wiadomości zanim zobaczył. Moim zdaniem jej chłopak ma prawo wiedzieć bo przecież nie miała problemu w napisaniu o tym na grupce XD jeszcze co
  • Odpowiedz
  • 1
@CasualMirek oni tu wszyscy mają tak z max 17 dlatego stawiają się na miejscu tych dzieci zamiast ich rodziców ( ͡~ ͜ʖ ͡°) mi też w tym wieku wydawało się że jestem najmadrzejszy ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 6
@J-Roc człowieku, sugerujesz pas jako metodę wychowawczą, piszesz o tym, że dziewczynki z dobrych domów nie uprawiają seksu (lol, to trochę się różni od tego co widzę w pracy stwierdzając po diagnozowanych ciążach), o tym, że 16-latke da się kontrolować - ewidentnie twoja wiedza jest skrajnie teoretyczna i na zasadzie "wydaje mi się", poznasz trochę życia to zobaczysz, że są wszelkie skale szarości, a w kraju takim jak Polska gdzie brakuje
  • Odpowiedz
  • 1
@Strahl #!$%@? typie pas był metaforą innych kar (nie cielesnych ( ͡º ͜ʖ͡º)) A ty twierdzisz że 16 nie można kontrolować? Po prostu ustalasz pewne zasady, nie stosuje się to odcięcie kasy, tel, internetu, szlaban albo coś ))¯_(ツ)_/¯ A po pierwsze to rozmowa. Nie nie na zasadzie słuchania i spełniania wszystkich zachcianek (takich jak tabletki XD) Zależy co rozumiesz pod pojęciem dobry dom XD już trochę
  • Odpowiedz
@J-Roc: wysrali cie kilkukrotnie tutaj, a ty dalej sie produkujesz, zero wnioskow, slepo zapatrzony w jakies swoje idealy.
@Strahl: szkoda czasu, sprowadzi cie chlop do swojego poziomu idioty i pokona doswiadczeniem
  • Odpowiedz
@Soojin21: juz to pisalem, napisze jeszcze raz. Wy macie prawo sie #!$%@?, a my mamy prawo nazwa #!$%@? #!$%@?. Na tym polega wolnosc.

A i oczywiscie za zone tylko dziewica, #!$%@? laski po przejsciach. Jeden czy pietnastu, to juz zadna roznica i tak sie nie przyzna ilu
  • Odpowiedz