Wpis z mikrobloga

każda afera na wykopie polega na tym że wykopki uprzykrzają komuś życie przez neta. już nawet nie oceniając kwestii moralnych czy to słusznie motywowane czy nie - komu się chce marnować czas na takie #!$%@? w imię #!$%@? stronki ze śmiesznymi obrazkami. tę energię można było spożytkować lepiej, na przykład odkurzyć mamie albo umyć jej naczynia

#afera #dziewczynybeztabu
  • 18
@WujaAndzej: Racja, nawet więcej, weszli na grupkę dla karyn i czego oczekiwali? Dyskusji o falach grawitacyjnych? To równie dobrze można dołączyć do grupek dla pseudokibiców i potem krzyczeć że mężczyźni to tylko się chcą #!$%@?ć.
Jeszcze że niby chcieli donieść mężom tych karyn o ich zdradach xD Gdyby tak chcieli zrobić to rozsądniejsze byłoby siedzieć cicho na tej grupie, od czasu do czasu robić wątki na temat zdrad i dopiero potem
@Brzytwa_Ockhama: czemu, bo nie mam wczuty w zabawy młodzieży z wykop.pl? Bo nie siedzę z #!$%@? w łapie kiedy komuś wysyłają zlewy? Nie chodzę do liceum i nie siedzę na karachanie, mój czas na robienie rozrywki z uprzykrzania komuś życia przeminął. poza tym w internecie można pisać głupoty i wykreować siebie na kogo się tam chce, jestem przykładem. byłbym #!$%@? gdyby ktoś mi kwasu irl narobił bo nie czai konwencji. już